NAMM'18: Ciche talerze od Sabian - Frequency Reduced Cymbals

NAMM'18: Ciche talerze od Sabian - Frequency Reduced Cymbals

9 stycznia 2018, 12:00
Producent: Sabian
Dystrybucja: Music Info NAMM

Zaprezentowana podczas NAMM 2018 seria Sabian FRX bazuje na sprawdzonej już linii Vault. Nowe talerze oferują złożony i wszechstronny jasny ton o zmniejszonej częstotliwości na całej uderzanej powierzchni talerza.

Seria FRX odlewana jest z profesjonalnego stopu b20, proces produkcyjny stosowany przy tej serii charakteryzuje się bardzo restrykcyjnymi normami i pieczołowitością, począwszy od sporządzenia stopu na młotkowaniu i testach kończąc. Każdy talerz FRX jest ręcznie sprawdzany przez eksperta Sabian Vault przed wprowadzeniem na rynek. Nowa linia Sabian oprócz jakości wykonania i fantastycznego brzmienia ma się odznaczać także świetnym wyważeniem poszczególnych blach.

 

 

Producent wyraźnie zaznacza, że seria FRX to blachy zaprojektowane do grania wszędzie tam, gdzie zależy nam na brzmieniu, ale nie potrzeba nadmiernej głośności i wybuchowości instrumentów blaszanych. Nie są to talerze typu Low Volume do cichych ćwiczeń domowych. W nowych Sabianach zastosowano zabieg cięcia określonych częstotliwości w wybrzmieniu, co powoduje wrażenie niższej głośności przy zachowaniu doskonałego brzmienia.

 

Seria składa się z następujących modeli talerzy:

 

[img:1]

 

Talerze Crash Ride Hi-Hat

Gdzie kupić?

Dystrybucja w Polsce:

Sklepy muzyczne > Sabian rozwiń listę sklepów

Perkusja

Perkusyjne TOP 5: Steve Gadd - najlepsze video naszym zdaniem
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2018

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz