Systemy L-Acoustics SYVA nagłośniły Międzynarodowy Kongres SMA

Systemy L-Acoustics SYVA nagłośniły Międzynarodowy Kongres SMA

28 lutego 2018, 15:00
Producent: L-Acoustics
Dystrybucja: Audio Plus Sp. z o.o.

Pod koniec stycznia w Krakowie odbył się Międzynarodowy Kongres SMA - pierwsze tego typu wydarzenie w skali świata zorganizowane przy współudziale Fundacji SMA.

Aby przez trzy dni dzielić się wiedzą i doświadczeniami i rozmawiać na temat przyszłości, do Auditorium Maximum Uniwersytetu Jagiellońskiego przyjechało ponad 450 osób z całego świata - lekarze, naukowcy, fizjoterapeuci, przedstawiciele firm farmaceutycznych i członkowie kilkunastu organizacji pacjenckich z Europy i Ameryki Północnej. Wydarzenie zostało nagłośnione kolinearnymi systemami L-Acoustics SYVA wspartymi końcówkami mocy LA4X i LA12X.

 

[img:1]

[img:2]

 

Kongres spotkał się z bardzo pozytywnym przyjęciem gości z całego świata. Chwalono wysoki poziom naukowy, światowej klasy organizację, świetne jedzenie i dobrą atmosferę. Goście byli zachwyceni Krakowem, a w pamięć zapadła szczególnie wycieczka do Kopalnia Soli "Wieliczka" połączona z uroczystą kolacją, serwowaną 160 metrów pod ziemią przy dźwiękach słowiańskiej muzyki etnicznej zespołu Burjan.

Nagłośnienie kongresu SMA zrealizowała firma Prosound z Krakowa.

 

[img:3]

[img:4]

 

Czytaj także: Źródło kolinearne L-Acoustics Syva

 
Kolumny i głośniki Zestawy przenośne (PA) Pełnopasmowe aktywne

Gdzie kupić?

L-Acoustics L-Acoustics www.l-acoustics.com

Dystrybucja w Polsce:

Pro Audio

Naim i Focal tworzą ciekawe rozwiązania do instalacji audio
Więcej wiadomości