TAMA Classic Series - Nowy hardware z sygnaturą Petera Erskina

TAMA Classic Series - Nowy hardware z sygnaturą Petera Erskina

20 czerwca 2018, 10:00
Producent: Tama

Kolejną tegoroczną nowością producenta jest czteroczęściowy zestaw hardware serii Classic. Oferowany jest z solidnie uszytą torbą, ułatwiającą sprawny transport metalowego osprzętu, choć najbardziej cenna użytkowo jest niewielka waga statywów, połączona z dużą ich stabilnością oraz estetyką wykonania.

[img:1]

Klasyczna seria osprzętu została stworzona dzięki współpracy z Peterem Erskinem, legendarnym perkusistą jazzowym, który z uwagi na swoje przepotężne doświadczenie studyjne oraz koncertowe, ma doskonale sprecyzowane wymagania wobec klasycznych statywów i ich walorów praktycznych.

Zestaw składa się ze statywu werblowego, dwóch statywów na talerze oraz statywu pod hihat. Oprócz niewielkiej masy (waga jednego statywu pod talerz to niespełna 1.5 kg), statywy zajmują też bardzo niewiele miejsca po złożeniu (statyw talerzowy - 58 cm). Nóżki typu flat base zapewniają designerski wygląd w stylu vintage, ale także zajmują bardzo niewiele miejsca po rozłożeniu.

Statywy talerzowe pozwalają na zamocowanie talerzy w rozmiarze nawet do 26", co wyraźnie świadczy o ich stabilności. Statyw werblowy swoją rozpiętością pozwala zamocować werble w zakresie 12-15". Waga całego zestawu hardware nie przekracza 8 kg! No cóż, z takim zestawem osprzętu to swojej muskulatury nie rozwiniemy…

Ostatnią, ale niemniej ważną cechą użytkową jest cena. Trzeba przyznać, że jak za komplet bardzo ułatwiającego życie, estetycznego hardware, jest naprawdę atrakcyjna.
 Szacunkowa cena zestawu wynosi 1.180 zł.

 
więcej: www.tama.com
Hardware

Gdzie kupić?

Dystrybucja w Polsce:

Meinl Distribution

adres:
Przemysłowa 20 21-100 Lubartów

Sklepy muzyczne > Tama rozwiń listę sklepów

Perkusja

Przełom w produkcji talerzy: Sabian Stratus
Więcej wiadomości