John Good i jego egzotyczna miłość

John Good i jego egzotyczna miłość

27 lipca 2018, 10:00
Producent: DW DRUMS

John Good to doniosły poszukiwacz i wielki entuzjasta wszelkiego drewna, które jest w stanie pięknie zabrzmieć. To człowiek wciąż otwarty na nowości, a przede wszystkim - na potrzeby artystów. Korzystając z doniosłych technologii oraz zaplecza firmy Drum Workshop, połączonego z latami tradycji, nie boi się wcielać swoich wizji w życie.

Wycieczkę po fabryce Drum Workshop łączą niebywale ciekawe wątki opisujące pasję Johna Gooda do egzotycznych, wielkich drzew i związane z tym zamiłowanie do podróży i pozyskiwania surowca z różnych zakamarków świata. Materiał niestety w wersji anglojęzycznej, zaczerpnięty z serwisu DRUM!Magazine, ale już samo to co widzimy, nie wspominając o warstwie słownej, wzbudza wielkie zainteresowanie.

A kiedy John zbuduje bębny z polskich drzew?

[img:1] 

Akustyczne Zestawy perkusyjne

Perkusja

Mariusz Mocarski endorserem HingeStix
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2021

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz