Do wygrania Ride ufundowany przez Impression Cymbals Polska

Do wygrania Ride ufundowany przez Impression Cymbals Polska

21 sierpnia 2018, 09:00

Impression to marka perkusyjna, która powoli umacnia się w naszym kraju, zapraszając do współpracy coraz większe grono perkusistów. Impression Cymbals Polska ogłosiła właśnie konkurs, w którym do wygrania jest bardzo okazały talerz ride.

[img:2]
 
Na zdjęciu poniżej widoczna jest nagroda - wart 1030 zł Ride 22" Dark Impression Cymbals.Ten świetny instrument może trafić niedługo w odpowiednie ręce!


Co zrobić żeby go dostać?


  1. Odwiedź któryś z naszych Sklepów Partnerskich: Avant Drum Shopmuzyczny.plMusic HouseSklep Muzyczny Massive Music i zrób sobie zdjęcie z dowolnym talerzem Impression Cymbals, a następnie prześlij je nam w komentarzu pod tym postem (pod postem na naszej stronie).
  2. Możesz podwoić swoją szansę wygrania głównej nagrody. Wystaw ocenę talerzom, które widziałeś/ostukałeś na profilu Fb Impression Cymbals Polska (tam, gdzie gwiazdki).
  3. Zrób to dokładnie w tej kolejności, bo organizatorowi nie zależy na opiniach bez zapoznania się z instrumentami.
  4. Pamiętaj o terminie nadsyłania zdjęć i opinii - 7 września to ostatni dzień. 
  5. 8 września organizator wyłoni zwycięzcę na podstawie 1 lub 2 losów (za zdjęcie 1 los i za opinię dodatkowo 1).

WEŹ UDZIAŁ W KONKURSIE


[img:1]

Można jeszcze dostać nagrodę niespodziankę za najbardziej kreatywne zdjęcie i drugą niespodziankę za najciekawszy komentarz.


Tutaj możemy posłuchać jak brzmi Nagroda Główna:


 

 
Talerze Ride

Perkusja

Perkusyjne TOP 5: Steve Gadd - najlepsze video naszym zdaniem
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2018

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz