Pad perkusyjny Alesis Strike Multipad już w sklepach

Pad perkusyjny Alesis Strike Multipad już w sklepach

15 lipca 2019, 09:00
Producent: Alesis
Dystrybucja: Lauda Central Europe

9-triggerowy pad perkusyjny Alesis Strike Multipad jest już dostępny w sprzedaży. Urządzenie jest bardzo zaawansowane funkcyjnie, posiada też imponujące parametry użytkowe, wydając się niesamowicie praktycznym rozwiązaniem do zastosowań scenicznych współczesnego perkusisty. Przedstawiamy wam dostępne informacje techniczne oraz prezentację urządzenia wykonaną już za oceanem.

 

Praktyczny i wielozadaniowy

Alesis Strike Multipad to 9-triggerowy pad perkusyjny z podświetleniem RGB, 4.3-calowym wyświetlaczem, samplerem, looperem, wbudowaną kartą dźwiękową 2-In / 2-Out oraz ładowaniem sampli przez dyski USB.

 

 

Bogata funkcjonalność i wysoka jakość próbek

Po pierwsze, niesamowite elektroniczne zestawy perkusyjne Alesis Strike i Strike Pro dały to, czego nigdy wcześniej nie zrobiły inne zestawy - zapewniły autentyczne wrażenia perkusji z pełną responsywnością i realizmem twoich ulubionych akustycznych bębnów, ale także z wszechstronnością i kreatywnymi możliwościami, które mogą dać tylko bębny z najwyższej półki. Teraz czas na rewolucję w świecie padów perkusyjnych: Oto Strike MultiPad od Alesis. Pierwszy instrument perkusyjny godny nazwy Strike. Czas odrzucić swoje uprzedzenia. Czas odblokować swoją wyobraźnię. Przedstawiamy Strike MultiPad!

 

[img:1]

 

Imponujące możliwości edycji

Alesis zaprojektował Strike MultiPad wokół wymagań perkusisty, aby móc samplować, edytować, zapętlać i wykonywać w sposób płynny. W tym celu Strike MultiPad oferuje aż 7.000 zainstalowanych dźwięków, 32 GB pamięci i możliwość nagrywania próbek z dowolnego źródła (smartfona, mikrofonu, z Internetu, przez USB, z praktycznie dowolnego innego urządzenia audio). Dziewięć dynamicznych padów ma konfigurowalne podświetlenie RGB. Strike MultiPad wyposażony został w ekskluzywny ekran kolorowy 4.3 cala, który pozwala na sprawdzenie statusu systemu lub edycję dowolnych parametrów.

 

[img:2]

 

Sampluj. Edytuj. Zapętlaj. Graj.

Sampluj wszystko, czego potrzebujesz - każdy dźwięk, dowolny efekt z dowolnego miejsca. Użyj mikrofonu, telefonu, komputera, wejścia USB lub innego urządzenia audio, aby uchwycić na żywo lub nagrane próbki, nawet bez internetu. Alesis dołącza ponad 6 GB wysokiej jakości sampli na start.

 

  • EDYTUJ swoje sample i loopy za pomocą 4.3-calowego kolorowego ekranu, łatwych w użyciu selektorów i koderów, kontrolek A-Link i pięciu wbudowanych procesorów efektów - dostosuj odcień, kolor EQ.
  • LOOP nagrywanie na tym urządzeniu jest bardzo proste, zarówno z próbek, które stworzyłeś, jak i z zewnętrznego źródła. Tak czy inaczej, dzięki pętli Strike MultiPad można bezproblemowo zintegrować je z grą.
  • PERFORM lepiej, szybciej, z większą kreatywnością, większą wszechstronnością i możliwościami niż na jakimkolwiek innym padzie perkusyjnym. Z dziewięcioma dynamicznymi padami, wyposażonymi w konfigurowalne oświetlenie RGB, które w prosty sposób pokazuje dynamikę, długość pętli i wiele więcej, możesz być pewny, że nigdy nie przegapisz rytmu - bez względu na to, jak ciemna lub zadmiona jest scena.

 

[img:3]

 

Serce całego zestawu

Strike MultiPad bez trudu zintegruje się z twoim zestawem dzięki potężnemu arsenałowi wejść i wyjść. Możesz wysłać metronom lub dowolny dźwięk niezależnie do (4) wyjść audio TRS 1", (1) 1" wyjścia słuchawkowego TRS lub (1) 1/8" wyjścia słuchawkowego TRS. Podłącz i kontroluj urządzenia peryferyjne zgodne z MIDI za pomocą 5-pinowych portów wejściowych i wyjściowych MIDI. Podłącz źródło dźwięku do (2) 1" wejść audio TRS dla nieograniczonego potencjału próbkowania. Zwiększ swoją wydajność dzięki dodatkowym wejściom na triggery - (1) pojedynczą strefę i (2) podwójną strefę, a także wejścia TRS HH i footswitch.

 

[img:4]

 

Produkcja powerhouse

Dzięki wbudowanemu interfejsowi 2-in / 2-out audio i pakietowi oprogramowania premium możesz szybko przenieść się ze sceny do studia nagrań. Ableton Live Lite to rewolucyjne, wielokrotnie nagradzane rozwiązanie do produkcji muzyki, które pozwala spontanicznie komponować, nagrywać, remiksować, improwizować i edytować swoje muzyczne pomysły w płynnym środowisku audio / MIDI. Ableton Live Lite oferuje instrumenty akustyczne, elektroniczne i wirtualne - a także cyfrowe nagrania audio i sekwencje MIDI - wszystko w jednym czytelnym interfejsie.

Możesz też doświadczyć mocy produkcyjnej, jaką jest ProTools | First - kompletny DAW oparty na tych samych narzędziach do tworzenia muzyki i produkcji dźwięku, na których bazują wielokrotnie nagradzani artyści, muzycy, producenci i inżynierowie.

 

[img:5]

 

Funkcje

 
  • Ponad 7000 sampli i loopów - 32 GB pamięci z ponad 6 GB treści, w tym pętle, perkusje i perkusjonalia, a także instrumenty melodyczne w każdym stylu
  • Wbudowany Sampler umożliwia nagrywanie z USB, smartfona, mikrofonu lub innego urządzenia audio
  • Wbudowany Looper - nagrywanie w pętli Strike Multipad lub z zewnętrznego wejścia audio
  • 9 dynamicznych padów z konfigurowalnymi światłami RGB
  • Interfejs USB - 2 wejścia / 2 wyjścia USB audio i interfejs MIDI
  • Załaduj próbki za pomocą napędu USB - importuj pliki WAV i twórz kopie zapasowe
  • 5 wbudowanych efektów

 

Prezentacja Multipada zrealizowana przez Sweetwater:

 

Elektroniczne Pady elektroniczne Pady ćwiczeniowe

Gdzie kupić?

Dystrybucja w Polsce:

Sklepy muzyczne > Alesis rozwiń listę sklepów

Perkusja

Wielki powrót serii Z Custom od marki Zildjian
Więcej wiadomości