RELACJA: Konferencja Scena Jutra w Lublinie

4 marca 2019, 13:00

Za nami pierwsza w tym roku Konferencje Scena Jutra. Wydarzenie, które odbyło się tym razem w Centrum Spotkania Kultur w Lublinie, to wyjazdowa Konferencja Nowych Technologii Scenicznych zorganizowana wspólnie przez firmy Prolight i Polsound.

Podczas całego dnia uczestnicy mają okazję poszerzyć swoją wiedzę na temat najnowszych urządzeń oświetleniowych, multimedialnych i dźwiękowych, jakie stosuje się na scenie. Scena Jutra jest również okazją do ciekawych spotkań i wymiany doświadczeń. Tak samo było podczas wydarzenia, które odbyło się 25 lutego w Lublinie i miało na celu integrację osób, firm oraz instytucji z województwa lubelskiego, ale również było swoistym przetarciem przed tym, co czeka nas już na jesieni, kiedy obędzie się główny event Scena Jutra 2019.

 

[img:18]

 

Na scenie nie zabrakło najnowszych technologicznych rozwiązań, ciekawostek, nowości, ale również gwiazd z Arturem Szymanem na czele. Uczestnicy oprócz ciekawych wykładów mieli również okazję podyskutować podczas specjalnie przygotowanych na ten dzień paneli dyskusyjnych, a nawet "pobawić się urządzeniami" w strefie wystawienniczej. 

 

[img:4]

[img:5]

[img:6]

[img:7]

[img:8]

[img:9]

[img:10]

[img:11]

[img:12]

[img:2]

[img:3]

[img:13]

[img:15]

[img:17]

[img:16]

 
więcej: scenajutra.pl
NAMM'20: QSC przedstawia potężny, aktywny subwoofer KS118
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2018

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz