Zwrot kasy! Electro-Voice zwraca do 60 euro za zakup zestawów głośnikowych ZLX

3 lipca 2019, 10:00
więcej info: Audio Plus Sp. z o.o. Audio Plus Sp. z o.o. tel: +48 22 732 16 00 www.audioplus.pl

Do końca lipca Electro-Voice przedłuża promocję Zwrot Kasy, na mocy której możecie odebrać do 60 euro za zakup najpopularniejszych profesjonalnych zestawów głośnikowych świata: Electro-Voice ZLX!

To nie pierwsza tego typu akcja, ale pierwszy raz dotyczy zestawów głośnikowych ZLX. Teraz za zakup tych najpopularniejszych na świecie paczek pro audio producent zwraca do 60 Euro. Wystarczy zarejestrować się na stronie promo-ev.com. Promocja obejmuje wszystkie rodzaje kolumn ZLX: pasywne, aktywne i wyposażone w Bluetooth. Takie akcje lubi każdy!

 

[img:1]

W promocji może wziąć udział każdy, kto kupi minimum jedną parę zestawów głośnikowych ZLX u jednego z partnerów handlowych dystrybutora, firmy Audio Plus. Zakup należy zarejestrować na stronie promo-ev.com, podając kod umieszczony na ulotce dołączonej do produktu i przesyłając skan dowodu zakupu. Można to zrobić do dwóch miesięcy po zakończeniu trwania promocji, czyli aż do 31 sierpnia 2019. Pieniądze zostaną zwrócone przelewem na podane konto bankowe. Listę partnerów handlowych, szczegółowe warunki promocji oraz informacje na temat produktów można znaleźć na stronie akcji: audioplus.pl/zwrotkasy.

ZLX to rodzina solidnych paczek aktywnych i pasywnych do wszechstronnego zastosowania. Dostępne są modele z 12- i 15-calowym przetwornikiem wysokotonowym w wersji aktywnej oraz pasywnej, a także, od niedawna, z komunikacją Bluetooth. Łącznie w serii ZLX znajduje się sześć szerokopasmowych modeli, wszystkie biorą udział w promocji Zwrot Kasy. Szczegóły na temat serii ZLX można znaleźć na stronie audioplus.pl/zlx.

 

[img:2]

 
Zestawy przenośne (PA) Kolumny i głośniki

Gdzie kupić?

Electro-Voice Electro-Voice www.electrovoice.com

Dystrybucja w Polsce:

Sklepy muzyczne > Electro-Voice rozwiń listę sklepów

NAMM'20: Mikrofonowo i słuchawkowo od Stagg
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2018

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz