Talerze Polmuz już w DrumStore Gdynia

Talerze Polmuz już w DrumStore Gdynia

26 lipca 2019, 09:00
Producent: Polmuz

Marka Polmuz była kultową polską firmą produkującą instrumenty perkusyjne w latach 60-tych XX wieku. Za sprawą DrumStore Gdynia firma, która jest nie aktywna od początku lat 90, przeżywa swoją drugą młodość. Polmuz Drums będą wkrótce do kupienia w gdyńskim sklepie!

 

[img:1]

 

Zestawy perkusyjne takich marek jak Polmuz czy Amati były dla wielu perkusistów pierwszymi zestawami jakie w życiu posiadali. Chociaż zdaniem wielu polski Polmuz przegrywał w pojedynku z czechosłowackim Amati, to właśnie on w 2018 roku za sprawą ludzi z DrumStore Gdynia narodził się na nowo. Po ostatnio zaprezentowanym cajonie, którego test możecie znaleźć na naszej stronie, przyszła pora na serię talerzy.

 

[img:2]

 

Jak widać talerze będą dostępne w różnych wykończeniach i rozmiarach. W chwili obecnej talerze dostępne są tylko w ofercie stacjonarnej, lecz już niedługo pojawią się również w ofercie internetowej.

 

więcej: drumstore.pl
Talerze

Perkusja

Perkusyjne TOP 5: Cezary Konrad - najlepsze video naszym zdaniem
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2018

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz