Łódzkie warsztaty z Maćkiem Gołyźniakiem już dziś

11 września 2019, 10:00

Perkusista na co dzień współpracujący z Natalią Nykiel oraz Lion Shepherd znany jest z promocji hasła #trzebacwiczyć. Z sukcesem jest ono wprowadzane przez niego w życie poprzez działalność edukacyjną. Już 11 września w Łodzi odbędą się warsztaty perkusyjne, które są owocem współpracy Gołyźniaka oraz łódzkiej szkoły perkusyjnej Drum Room.

 

 

Pochodzący z Torunia muzyk był wielokrotnie nominowany do Fryderyków za współpracę w zespole Moniki Bródki czy Sorry Boys oraz Paszportów Polityki za działalność artystyczną w grupie Ballady i Romanse. Oprócz nagród za pracę stricte muzyczną był wielokrotnie wyróżniany i nagradzany, m.in. za "Osobowość Perkusyjną" w latach 2016 i 2018, w plebiscycie Magazynu Perkusista. W marcu 2019 została wydana płyta zespołu Lion Shepherd, który tworzy wraz z Kamilem Haidarem i Mateuszem Owczarkiem. Znakomite recenzje płyty otworzyły nowe horyzonty koncertowe, a brzmienie i gra Maćka znalazły uznanie wśród fanów i branżowych specjalistów.

 

[img:1]

 

Każde warsztaty prowadzone przez Maćka Gołyźniaka są bardzo wyjątkowym wydarzeniem. Jego doświadczenie studyjne i koncertowe jest wiedzą, którą dzieli się z największą przyjemnością. Warsztaty są ponadto świetną okazją do poznania niecodziennego i świadomego podejścia do niełatwej kariery muzyka. 

Tematyka jaka zostanie poruszona na środowym spotkaniu będzie obejmować zagadnienia związane z muzykalnością czy aranżacją partii perkusji w utworze. Nie zabraknie również wypowiedzi dotyczących zrozumienia roli perkusisty w zespole oraz poruszania się w nieregularnych metrachNa spotkanie należy przynieść pałki, pady do ćwiczeń oraz statywy werblowe. Liczba miejsc jest ograniczona, a opłata za warsztaty wynosi 79.95 zł.

 

 
Akustyczne

Perkusja

Nowy Kurs Werblowy, czyli trenuj codziennie z Pawłem Ostrowskim
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2018

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz