Jesienne warsztaty perkusyjne z Ministry Of Groove

Jesienne warsztaty perkusyjne z Ministry Of Groove

13 września 2019, 09:00

Pogoda za oknem coraz mniej zachęca do spędzania czasu na zewnątrz, jeśli chcecie zachować wibracje lata i nie dać ponurej aurze, to mamy dla Was bardzo ciekawy i zróżnicowany program warsztatów organizowanych przez Ministry of Grove. W nadchodzącym kwartale czekają na Was spotkania muzyczne z Jose Torres Prv, Paweł Ostrowski, Maciej (Mustafa) Giżejewski oraz Andrzejem Włodarczykiem producentem cajonów AW Cajon.

Będzie okazja do nauki, wymiany doświadczeń, jamowania i przetestowania wszelkiej maści instrumentów perkusyjnych. Wszystkie szczególy odnośnie nadchodzących wydarzeń znajdziecie na stronie facebookowej Ministry Of Groove.

https://www.facebook.com/pg/MinistryofGroove/events

 

[img:3]

 
Akustyczne Perkusjonalia

Perkusja

Tegoroczna edycja Young Drum Hero już w październiku
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2021

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz