IBC'19: Wisycom - high end wśród rozwiązań bezprzewodowych

IBC'19: Wisycom - high end wśród rozwiązań bezprzewodowych

3 października 2019, 15:00
Producent: Wisycom
Dystrybucja: Audio Plus Sp. z o.o.

Na rynku czołowych producentów systemów bezprzewodowych rynek jest w zasadzie od lat "poukładany". Wśród najbardziej popularnych marek (w kolejności alfabetycznej zaznaczmy) mamy: AKG, Audio-Technica, Electro-Voice, Sennheiser, Shure, Wisycom. Ta ostatnia marka w tym gronie nie występuje na pierwszych okładkach magazynów, jednak jest doskonale znana profesjonalnym realizatorom dźwięku, branży broadcast'owej.  

W Polsce Wisycom reprezentowany jest przez firmę Audio Plus, który przeprowadza w ciągu roku ciekawe szkolenia dla realizatorów i instalatorów. Zapraszamy na stronę firmy w celu zapoznania się z aktualnym kalendarzem wydarzeń. 

Na targach IBC w Amsterdamie, zadaliśmy pytania przedstawicielowi na temat nowych urządzeń oraz gdzie i kiedy będą dostepne w Polsce. Zapraszamy na krótką relację. 

 

Nowości Wisycom: 

1. Odbiornik - Wisycom MPR52
2. Nadajnik - Wisycom MTP41S Linear
3. Nadajnik - Wisycom MTP40S Linear
3. Wzmacniacz Wisycom MPA4
4. Odbiornik Wisycom MRK 980

 

Fotorelacja z IBC 2019 w Amsterdamie ze stoiska Wisycom:

 

[img:1]

[img:2]

[img:3]

[img:4]

[img:5]

Mikrofony Systemy bezprzewodowe Zestawy mikrofonowe

Gdzie kupić?

Wisycom Wisycom www.wisycom.com

Dystrybucja w Polsce:

ETC wprowadza świat teatru w przyszłość
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2018

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz