Testuj i wygraj RE3! Audio Plus ogłasza akcję promocyjną na mikrofony bezprzewodowe RE3

Testuj i wygraj RE3! Audio Plus ogłasza akcję promocyjną na mikrofony bezprzewodowe RE3

10 października 2019, 12:00
Producent: Electro-Voice
Dystrybucja: Audio Plus Sp. z o.o.

Teraz możesz przetestować zestaw bezprzewodowy premium - Electro-Voice RE3. Zrób sobie selfie z testowanym mikrofonem, a możesz wygrać zestaw EV RE3!

Polski dystrybutor marki Electro-Voice, firma Audio Plus z Łomianek, ogłasza wielką akcję promocyjną na mikrofony bezprzewodowe Electro-Voice RE3. W jej ramach każdy użytkownik może wypożyczyć zestaw RE3 z jednego z salonów partnerskich Audio Plus, biorących udział w akcji. Wystarczy zrobić sobie selfie z testowanym mikrofonem, umieścić je na swojej tablicy na facebooku oraz zarejestrować się na stronie audioplus.pl/testuj-i-wygraj, by mieć szansę na wygranie nowego, wybranego zestawu bezprzewodowego RE3! Konkurs trwa od 1 października do 31 grudnia 2019, a jego rozstrzygnięcie odbędzie się w styczniu 2020 roku. Dokładny regulamin akcji dostępny jest na stronie audioplus.pl/testuj-i-wygraj, podobnie jak formularz rejestracyjny wraz z listą sklepów muzycznych, które uczestniczą w akcji.

 

Zestawy bezprzewodowe RE3

  • Stabilna transmisja

  • Pasmo pracy 36 MHz, 1440 częstotliwości do wyboru

  • Wymienne kapsuły ND oraz RE

 
[img:3]

 

Electro-Voice RE3 to rodzina uniwersalnych zestawów bezprzewodowych premium, dostarczanych w komplecie z najwyższej jakości przetwornikami mikrofonowymi EV. Do wyboru jest 10 zestawów: pięć z nadajnikami ręcznymi oraz pięć z nadajnikami bodypack. Wszystkie zapewniają stabilną i pewną transmisję, pasmo pracy o szerokości 36 MHz, w tym 1440 częstotliwości do wyboru, a przede wszystkim doskonałe brzmienie wymiennych kapsuł ND oraz RE. Więcej informacji na temat systemów bezprzewodowych RE3 można znaleźć na stronie audioplus.pl/re3

Akcja trwa od 1 października 2019 do 31 grudnia 2019

 

 

Instrukcja wzięcia udziału w akcji:

  1. Zarejestruj się na stronie akcji: audioplus.pl/testuj-i-wygraj.

  2. Zgłoś się do salonu muzycznego wybranego z listy w formularzu rejestracyjnym i odbierz swój zestaw do testów.

  3. Zrób sobie selfie z testowanym mikrofonem podczas koncertu lub innego wydarzenia z publicznością. Zdjęcie wrzuć na swoją tablicę na facebooku i otaguj #EVRE3.

  4. …i czekaj na wieści!

 

Organizator akcji, firma Audio Plus, zbiera zgłoszenia i zdjęcia do końca roku 2019. Na początku stycznia 2020 zostanie wybrane zwycięskie zdjęcie i ogłoszony zwycięzca nowego zestawu bezprzewodowego premium Electro-Voice RE3.

 

[img:1]

[img:2]
 

Czytaj także: Electro-Voice prezentuje serię RE3

[img:4]

 
Mikrofony Systemy bezprzewodowe

Gdzie kupić?

Electro-Voice Electro-Voice www.electrovoice.com

Dystrybucja w Polsce:

Sklepy muzyczne > Electro-Voice rozwiń listę sklepów

Ciekawe instalacje: L-Acoustics w Teatrze Wielkim w Warszawie
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2018

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz