Grudniowa trasa Steva Gadda po Japonii

Grudniowa trasa Steva Gadda po Japonii

5 grudnia 2019, 09:00

Koniec roku jest czasem refleksji na temat mijających miesięcy. Jednak znaczna część artystów odkłada przemyślenia na ostatnią chwilę i końcówkę roku spędza w trasie koncertowej. Podobną postawę prezentuje Steve Gadd wyruszając w trasę po Japonii.

Tegoroczny zwycięzca nagrody Grammy zagra siedem koncertów w 6 miastach. Gadd wystąpi ze swoim autorskim składem - Steve Gadd Band, którego jest liderem. Kraj Kwitnącej Wiśni w ostatnim czasie gości wielu europejskich muzyków, w tym również bardzo uznanych perkusistów. Pod koniec lipca ze swoim materiałem japońskiej publiczności zaprezentował się Mark Guiliana. Występy Steve Gadd Band wzbudzają podobnie duże zainteresowanie, jak koncerty jego młodszego kolegi po fachu.

 

 

Steve Gadd znany jest z doboru świetnych muzyków do swoich zespołów. Do Japonii zabierze ze sobą wybitnych specjalistów w swoim fachu, dzięki czemu koncerty będą niezapomnianym wydarzeniem:

 

  • Walt Fowler - trąbka,
  • Kevin Hays - instrumenty klawiszowe,
  • David Spinozza - gitara,
  • Jimmy Johnson - gitara basowa. 

 

Steve Gadd jest jednym z bardziej uznanych perkusistów sesyjnych na świecie. Jego poczucie rytmu, technika oraz muzykalność w takich utworach, jak „Fifty Ways” Paula Simona, „Aja” Steely Dan czy „Nite Sprite” Chicka Corea bezapelacyjnie podkreślają wyjątkową pozycję Steva w świecie sztuki perkusyjnej. Spędził 3 lata w wojsku po czym osiadł w Nowym Jorku i zaczął pracować w studio w 1971 roku. W krótkim czasie stał się cenioną postacią świata perkusji.

 

[img:1]
 
Akustyczne

Perkusja

Pad perkusyjny Rtom Moongel Workout Pad 7"
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2018

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz