Beyond Software Upgrade - nowa jakość pokazów laserowych

Beyond Software Upgrade - nowa jakość pokazów laserowych

16 grudnia 2019, 10:00
Producent: Pangolin

Pangolin wydało niedawno serię uprgade'ów do profesjonalnego oprogramowania Beyond Software, służącego do tworzenia pokazów laserowych na najwyższym poziomie. Kompletny system łączy w sobie cechy dwóch innych softów tej marki: wydajność i funkcjonalność LD2000 i prostotę obsługi QuickShow. Beyond jest dostępny w trzech wersjach, różniących się ilością funkcji.

BEYOND to najbardziej zaawansowane narzędzie do tworzenia profesjonalnych pokazów laserowych, umożliwiający komunikację m.in. po MIDI, DMX i Art-Necie. Za jego pomocą można stworzyć pełne multimedialne show. Wszechstronność BEYOND łączy w sobie możliwość synchronizacji laserów, video, oświetlenia, audio, efektów pirotechnicznych i wiele więcej.

[img:3]

Daje także projektantom i realizatorom oświetlenia możliwość sterowania z dowolnej konsoli oświetleniowej. Zaawansowany silnik efektów pozwala na swobodne programowanie i kontrolę efektów, a mapowanie laserowe z użyciem siatki umożliwia precyzyjne odwzorowanie najbardziej wymyślnych kształtów. Ciekawą funkcjonalnością jest sterowanie gestem takich parametrów jak pozycja czy wielkość wiązki. W połączeniu z X-boxem Kinect można stworzyć szeroką gamę interaktywnych laser show.

[img:1]

W najbardziej zaawansowanej opcji BEYOND Advanced wprowadzono między innymi obsługę wszystkich najpopularniejszych protokołów do komunikacji z konsoletami oświetleniowymi i media serwerami, takich jak Art-Net, DMX, sACN, CIPT. Nowością jest też Time Control Tab czyli zaawansowana kontrola speed i time shift dla linii efektów, cues, masterów oraz opcja real time video tracker, czyli śledzenie w czasie rzeczywistym dla webcamów i timeline video. Wersja Advanced dodaje także zaawansowane edytory Beyond 3D i LC MAX Plugin. Za pomocą Beyond 3D można stworzyć laserowe animacje 3D, jak również trójwymiarowe napisy, grafiki czy loga.

[img:4]

Pełne porównanie poszczególnych wersji BEYOND: Essentials, Ultimate i Advanced jest dostępne na stronie producenta. Możliwy jest upgrade z Essentials do Advanced lub Ultimate oraz z Advanced do Ultimate.

[img:2]

więcej: pangolin.com
Efekty / Lasery Lasery

Gdzie kupić?

Pangolin Pangolin www.pangolin.com

Dystrybucja w Polsce:

Mediam Sp. z o.o.

adres:
ul. Wadowicka 12 30-415 Kraków

Sklepy muzyczne > Pangolin rozwiń listę sklepów

HiFi

Black Week w INFOMUSIC.PL - Sprzęt w najlepszych cenach!
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2018

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz