NAMM'20: Nowości od firmy Ludwig

NAMM'20: Nowości od firmy Ludwig

3 lutego 2020, 11:00
Producent: Ludwig

Ludwig jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych marek perkusyjnych. Ich produkty z lat 60 czy 70 cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem. Współczesne instrumenty od Ludwiga nie odbiegają jakością i wykonaniem od swoich poprzedników, czego dowodem było ich stoisko na targach.

 

[img:1]

 

Jednym z najjaśniejszych punktów na stoisku Ludwiga był zestaw NeuSonic Special Edition w wykończeniu Digital Black Oyster. Zestaw będzie produkowany tylko w 2020 roku, co oprócz niesamowitego wykończenia podkreśla jego wyjątkowość. Dzięki krótkiej produkcji set może być w przyszłości bardzo porządnym instrumentem.

Wymiary w jakich dostępna jest perkusja są bardzo klasyczne: bęben basowy o wymiarach 22x14, tom 13x9 oraz floor tom 16x16. Korpusy zostały wykonane z połączenia wiśni oraz klonu. Dzięki temu instrument oferuje bardzo dobrze zbalansowane brzmienie, zarówno w niskich jak wysokich rejestrach.

 

[img:2]

 

Bardzo okazała wystawa werbli nie pozwalała przejść obok niej obojętnie. Znajdował się tam cały przekrój oferowanych instrumentów, zaczynając od modeli Classic Maple kończąc na Black Beauty czy Suprahonicu. Bez wątpienia każdy mógł znaleźć coś dla siebie.

 

[img:3]

 

Małe zestawy perkusyjne są ostatnio w modzie. Ludwig w swojej ofercie również posiada tego typu instrument pod nazwą Breakbeats. Na tegorocznych targach dokonano prezentacji nowego wykończenia zestawu - Sahara Swirl. Wymiary pozostały niezmienne: 14x16 Bęben Basowy, 13x13 Floor Tom, 7x10 Tom Tom, oraz 5x14 Werbel. Firma nie zapomina o swoich najmłodszych fanach w związku z tym Pocket Kit był również obecny na ich stoisku. Jest to zestaw zawierający 16 calowy bęben basowy, 10 calowy tom tom oraz floor tom o rozmiarze 13 podobnie jak w Breakbeatsie (poszczególne bębny są po prostu mniej głębokie). W skład zestawu wchodzi również pełny hardware oraz talerze. 

 

[img:4]

 
Akustyczne Zestawy perkusyjne Werble
Audio piknik w Łomiankach - nowy rozdział dla branży pro audio?
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2021

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz