NAMM'20: Nowy mobilny zestaw od Tamy, czyli Club Jam Flyer Kit

NAMM'20: Nowy mobilny zestaw od Tamy, czyli Club Jam Flyer Kit

21 stycznia 2020, 10:00
Producent: Tama

Mało gabarytowe zestawy perkusyjne są bardzo popularne wśród muzyków. Ich niewielkie rozmiary bardzo dobrze sprawdzają się zarówno w małych klubach, jak i na dużych scenach. Tama Club Jam Flyer idealnie spełnia te założenia.

[img:1]

 

Tama już posiada w swojej ofercie małe zestawy, m.in. model Club Jam. Nowy Club Jam Flyer charakteryzuje się bębnem basowym o wymiarach 14x10, tomem w rozmiarze 8x6, floor tomem 10x9 oraz werblem w przystępnym rozmiarze 10x5. Zestaw Club-JAM Flyer zapewnia bardzo dobrze zrównoważony autentyczny dźwięk, pomimo mniejszych wymiarów korpusów. Kompaktowy rozmiar i konfiguracja zestawu Flyer Club-JAM sprawiają, że jest idealny na każdą małą scenę lub pokaz uliczny. Specjalny zestaw pokrowców na bębny umożliwia łatwy transport.

 

 

W skład podstawowego wyposażenia nowego produktu Tamy wchodzi również tom holder, nóżki do floor toma oraz statyw pod talerz, którego montaż jest możliwy na specjalnym uchwycie umieszczonym na bębnie basowym. Zestaw dostępny jest w wykończeniu Candy Apple Mist i istnieje możliwość doposażenia go o podstawowy zestaw hardware: stopa perkusyjna, statyw hi hat, statyw pod werbel oraz stołek perkusyjny.

 

[img:2]

 

więcej: www.tama.com
Akustyczne Zestawy perkusyjne

Perkusja

Perkusisto, kolejna edycja Caban Drummer Fest już wkrótce!
Więcej wiadomości