Odkrywamy branżę: Dlaczego TurboRay jest tak lubianym oświetleniem?

Odkrywamy branżę: Dlaczego TurboRay jest tak lubianym oświetleniem?

21 lipca 2020, 09:00
Dystrybucja: ETC LTT

TurboRay to model oświetlenia firmy High End Systems (HES), który jest szczególnie lubiany przez light designerów jako idealne światło scenograficzne. Mieliśmy okazję przekonać się o tym podczas minionych Eurowizja Junior 2019 w Gliwicach, gdzie Adam Tyszka realizował oświetlenie pod produkcję telewizyjną TVP SA.

W kolejnym cyklu "Odkrywamy branżę" spotkaliśmy się z polskim dystrybutorem HES - firmą LTT i omawiamy zalety TurbRay. Zapraszamy na film  

  

Dzięki klasycznemu wyglądowi retro z promieniowymi dyfuzorami, TurboRay nadaje charakterystyczny wygląd każdej przestrzeni. Może być używany jako dynamiczny reflektor do wąskich kątów lub do szerokiego świecenia - oprawa jest naprawdę wszechstronna. Miękkie krawędzie TurboRay, ujednolicony kolor i płynne regulowanie intensywności wszystkich czterech soczewek daje możliwość tworzenia naprawdę spektakularnych efektów.

 

TurboRay podczas Eurowizja Junior 2019

 

[img:1]

Ruchome głowy wash spot beam Oświetlenie architektoniczne Oświetlenie led

Gdzie kupić?

High End Systems, HES High End Systems, HES www.highend.com

Dystrybucja w Polsce:

LTT

tel.: +48 22 845 00 65
adres:
ul. Bakalarska 17 02-212 Warszawa
LTT
Premiery oświetleniowe ETC - relacja z P.S. TEATR "Open Day"
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2018

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz