Nowe talerze Meinl w serii Byzance Foundry Reserve

Nowe talerze Meinl w serii Byzance Foundry Reserve

7 października 2020, 09:00
Producent: Meinl Cymbals

Meinl Byzance Foundry Reserve to kolekcja talerzy prezentująca najlepsze tradycje rzemieślnicze w zakresie wyrobu i obróbki talerzy. Starannie wyselekcjonowane instrumenty o bogatym brzmieniu zaskakują ilością detali, barwą i możliwościami kreacji brzmienia. Teraz ich gama została powiększona o kolejne pozycje.

 [img:1]

 

Znakiem rozpoznawczym serii Foundry Reserve jest młotkowana kopułka, co nie tylko nadaje jej unikalny wygląd, ale też wpływa pozytywnie na brzmienie. W tym roku nastąpiło powiększenie gamy o nowe pozycje:

 

Byzance Foundry Reserve Hi Hat 16" 

[img:2]

 

B16FRH. Górny talerz o grubości thin, dolny medium-thin. Bardzo wszechstronny instrument - świetnie zachowujący się grany nogą.

 

 

Byzance Foundry Reserve Crash 19"

[img:3]

 

B19FRC. Ze względu na jego wagę (medium) sprawdzi się idealnie jako lekki talerz ride. Pełne ciemne brzmienie z dosyć krótkim wybrzmieniem.

 

 

Byzance Foundry Reserve Crash 20"

[img:4]

 

B20FRC. Specyfikacja taka sama jak w przypadku 19 - calowego crasha.

 

 

Byzance Foundry Reserve Light Ride 24"

[img:5]

 

B24FRLR. Jak wskazuje nazwa, talerz jest lekki, co powoduje, że jest bardzo wybuchowy. Dobrze reaguje na grę miotełkami i pałkami filcowymi.

 

 

Byzance Foundry Reserve Ride 24"

[img:6]

 

B24FRR. Grubość medium - thin sprawia, że instrument sprawdzi się zarówno w jazzie, jak i w trochę mocniejszych gatunkach muzycznych. Nada się również na tzw. niski crash.

 

 

Talerze Crash Ride Hi-Hat

Perkusja

NEW GOLD KIT - Nowy zestaw brzmień do instrumentów EFNOTE
Więcej wiadomości