Topowy Wykon: Jojo Mayer

Topowy Wykon: Jojo Mayer

12 lutego 2021, 10:00

Wszyscy fani d'n'b grania z całą pewnością będą szczególnie zainteresowani dzisiejszym wydaniem Topowego Wykonu. Jojo Mayer to prawdziwy gigant tego gatunku, lecz nasza publikacja pokaże, że także w wielu innych stylach radzi sobie świetnie.

 [img:1]

 

1. Jojo Mayer: Drum Solo 3

Nasz cykl nie tylko bawi, ale również uczy, czego przykładem jest pierwszy film w zestawieniu. Świetne solo Jojo było powodem do jego spisania i umożliwienia wszystkim chętnym głębszego zanalizowania sposobu myślenia Jojo za zestawem. Kawał dobrego materiału szkoleniowego kompletnie za darmo.

 

 

2. Jojo Mayer & Nerve - Seattle WA 2020

Zespół Nerve został założony w 1998 roku z inicjatywy naszego dzisiejszego bohatera i charakteryzuje się mocno elektronicznym brzmieniem, z dużą ilością sampli i loopów. Na nagraniu zarejestrowano fragment koncertu zespołu z open solo perkusji. Duża ilość niezwykle ciekawych pomysłów to coś, co każdy fan perkusji lubi najbardziej :)

 

 

3. Jojo Mayer plays Buddy Rich: TIME CHECK

Jak na wstępnie zostało wspomniane - Jojo Mayer jest niezwykle wszechstronnym muzykiem. Prawie każdy wie o jego d'n'b wydaniu, jednak nie wszyscy znają jego przygodę z muzyką big bandową. Jojo Mayer & Klaipeda Jazz Orchestra "Buddy Rich Tribute" to projekt upamiętniający słynnego lidera Buddego Rich'a słynącego z niezwykle trudnego technicznie grania. Poniższe nagranie pokazuje, że tak świetny muzyk jak Mayer poradzi sobie w większości gatunków muzycznych.

 

 

4. Jojo Mayer performing @ Dresdner Drum & Bass Festival 2020

Dresdner Drum & Bass Festival to wydarzenie łączące dwa bardzo bliskie dla siebie światy - perkusję oraz gitarę basową. Corocznie do udziału zapraszani są najwięksi wirtuozi tych instrumentów sprawiając, że całe przedsięwzięcie stoi na naprawdę wysokim poziomie. Występ Jojo Mayera zaowocował m.in. poniższym solem, które zawiera w sobie dużo kolorytu oraz świetnie brzmiących zmian dynamicznych.

 

 

5. Jojo Mayer and Nerve Perform at Nublu

Bliski kontakt fana z ulubionym artystą jest czymś wyjątkowym, szczególnie kiedy dotyczy to występów na żywo. Chociaż jakość dźwięku nie stoi na najwyższym poziomie, to energia panująca na scenie rekompensuje wszystko. Nie wiem jak Wy, ale dla nas Jojo grający w lewej ręce matched grip to ciągle niezbyt naturalny widok :)

 

 

Zobacz także:

 

 

Akustyczne

Perkusja

Keith Carlock Signature Snare Drum, czyli nowość od Gretsch
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2018

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz