Kluczyk Perkusyjny - Mała rzecz, a tak dużo możliwości

Kluczyk Perkusyjny - Mała rzecz, a tak dużo możliwości

7 kwietnia 2021, 10:00

Na pierwszy rzut oka kluczyk perkusyjny to konstrukcja prosta niczym budowa przysłowiowego cepa. Istnieją jednak jego bardziej skomplikowane formy, które mogą śmiało zastąpić kilka urządzeń za pomocą jednego.

 

1. GROOVE GJ-26 wielofunkcyjny klucz perkusyjny

Śruby o inbusowym kształcie są stałym elementem hardware'u perkusyjnego. Właśnie z tego powodu warto zaopatrzyć się w klucz nie tylko o klasycznej dla śrub perkusyjnych główce, ale również o dwóch inbusach - odpowiednio 2.5 oraz 3 mm.

Link do sklepu

 [img:2]

 

2. Wincent Chrome BBDBCH - klucz do strojenia perkusji

Piękny i praktyczny klucz do bębnów, który świetnie leży w ręce. Dzięki chromowanemu pięknie się prezentuje i posiada dodatkowo niezwykle przydatną funkcję, jaką jest otwieracz do butelek. Idealny przykład na połączenie przyjemnego z pożytecznym.

Link do sklepu

 

[img:3]

 

3. Gibraltar SC-DB klucz do strojenia do wkrętarki

Końcówka do wkrętarki dopasowana do standardowych śrub perkusyjnych z kwadratowym łebkiem, co pozwala na błyskawiczne odkręcenie i przykręcenie obręczy. Wykonuje się to co najmniej 10 razy szybciej niż za pomocą standardowego klucza perkusyjnego. Świetne rozwiązanie dla osób, które często zmieniają naciągi lub mają wiele zestawów perkusyjnych.

Link do sklepu

 

[img:4]

 

4. MEINL SB503 Multi-Tool klucz perkusyjny

Narzędzie wielofunkcyjne firmy Meinl posiada wszystkie podstawowe elementy potrzebne perkusistom: klucz perkusyjny, płaski śrubokręt, śrubokręt krzyżakowy, klucz nasadowy, imbusy (2, 2,5, 3, 4, 5 mm) oraz otwieracz do butelek. Można przypiąć do każdej torby lub futerału za pomocą karabińczyka. Świetne rozwiązanie dla wszystkich tych, którzy potrzebują jednego narzędzia do wielu celów.

Link do sklepu

 

[img:5]

 

5. Gibraltar SCGTK - klucz do strojenia perkusji

Poręczny kluczyk, posiadający trzy końcówki: tradycyjną do śrub naciągowych, imbusową oraz śrubokręt krzyżowy. Dzięki takiemu zestawieniu mamy praktycznie wszystko, co potrzebne na wypadek odkręcających się elementów zestawu.

Link do sklepu

 

[img:6]

 

Crash Akcesoria Inne

Perkusja

Ash Soan i Gretsch prezentują nowy werbel
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2021

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz