TAMA Drums prezentuje nowości na rok 2021

TAMA Drums prezentuje nowości na rok 2021

8 stycznia 2021, 10:00
Producent: Tama

Chyba już każdy z utęsknieniem patrzył na nowy 2021 rok, biorąc pod uwagę, co działo się w poprzednim. Producenci sprzętu muzycznego również z nadzieją patrzą na nowe otwarcie, prezentując wiele nowości. Niewątpliwie TAMA jest jedną z firmą zapowiadających naprawdę ciekawe zestawy i produkty będące w ofercie tylko rok. Specjalnie dla Was wybraliśmy najciekawsze z nich.

 

[img:1]

 

1. Starclassic Walnut/Birch 16" Bass Drum Kit

 

[img:2]

 

Ograniczona czasowo wersja zawiera wyjątkowo mały bęben basowy 16" x 12". Konfiguracja z bębnem basowym 16" tak wysokiej jakości jest bardzo rzadko spotykana. Połączenie orzecha z brzozą zapewnia ciepły i zdefiniowany dźwięk. Ta konfiguracja jest idealna na każdy koncert z ograniczoną przestrzenią i jest łatwa do transportu.

 

Konfiguracja:

  • Bęben basowy 16" x 12"
  • Tom tom 13" x 7"
  • Tom tom 13" x 12"

 

[img:3]

 

 2. Club-JAM Suitcase Kit

 

[img:4]

 

Zestaw charakteryzuje się najwyższą mobilnością i jest idealnym dodatkiem do rodziny Club-JAM. Bęben basowy o średnicy 16" można podzielić na dwie części, dzięki czemu tom-tom i floor tom można spakować jak walizkę. Torba na tom i torba na tom podłogowy mieszczą się w obudowie bębna basowego, umożliwiając w ten sposób transport całego zestawu w bębnie basowym. Specjalnie zaprojektowany zestaw toreb (DSS36LJ, sprzedawany oddzielnie) zawiera torbę na bęben basowy, torbę na tom i torbę na tom podłogowy. W zestawie znajduje się zacisk ramienia talerza zamontowany na bębnie basowym, który umożliwia zamontowanie ramienia talerza CACLJ (sprzedawane oddzielnie) na bębnie basowym w celu wygodnego umieszczenia talerza. Podnośnik bębna basowego jest również dołączony, aby zapewnić zróżnicowane pozycjonowanie uderzenia bębna basowego.

 

[img:5]

 

Konfiguracja:

  • Bęben basowy 16" x 15" z podnośnikiem 
  • Tom Tom 10" x 7" 
  • Tom 12" x 6" Floor Tom 
  • Załącznik Sigle Tom 

 

 

3. STAR Reserve ręcznie kute aluminium 14" x 6.5"

 

[img:6]

 

Ten werbel zdecydowanie burzy obraz jak powinien brzmień aluminiowy werbel. Ręcznie młotkowany korpus o grubości 3 mm zapewnia głęboki rezonans, czułość i kontrolę, jednocześnie zachowując jasny i szybki atak. Jest niezwykle wszechstronny, oferując bogate, niskie częstotliwości i potężne wysokie tony.

 

 

4.Uchwyt Hoop do bębna basowego MC9

 

[img:7]

 

TAMA MC9 Hoop Grip do bębna basowego to prosty zacisk. Jednak w połączeniu z L-Rodem lub Z-Rodem można ustawić talerz splash lub różne elementy perkusyjne na bębnie basowym. Posiada gumowy ochraniacz obręczy zapobiegający zarysowaniom i utrzymujący go bezpiecznie na miejscu. Dwu pozycyjny uchwyt na wędkę umożliwia montaż po prawej lub lewej stronie zacisku. 

 

 

5. Dywan perkusyjny - mały - TDRS-TL

 

[img:8]

 

Dywan perkusyjny TAMA (TDRS-TL) ma duże logo TAMA i antypoślizgowy gumowy spód, który zapewnia większą stabilność podczas gry. Mając 1680 x 1330 mm (66 1/8" x 52 3/8"), ten dywanik perkusyjny jest idealny do małych zestawów perkusyjnych i ciasnych przestrzeni. Jest wyposażony w pasek z rzepem, który ułatwia rozkładanie i transport.

 

6. Pokrowce na zestaw perkusyjny POWERPAD Designer

 

[img:9]

 

Zestaw POWERPAD Designer Drum Bag zawiera 10-milimetrowe wypełnienie chroniące bębny przed potencjalnymi uszkodzeniami podczas transportu. Wygodny wyściełany pasek na ramię i ergonomiczna rączka zwiększają ich przenośność. Pięć opcji kolorystycznych i gustowne zamszowe akcenty dodają klasy i stylu.

 

 7. 1st Chair Glide Rider - Nowe wykończenia kolorystyczne

 

[img:10]

 

Stołki odstępne są zarówno w wersji z podnoszeniem hydraulicznym jak tradycyjnym systemem opartym na śrubie.

 

[img:11]

 

więcej: www.tama.com
Inne Akustyczne Akcesoria Werble Zestawy perkusyjne Futerały, casey, pokrowce perkusyjne

Perkusja

ALCHEM-E: Nowe perkusje elektroniczne od firmy Zildjian
Więcej wiadomości