Warsztaty perkusyjne Artura Żurka i Adama Marszałkowskiego już w czerwcu

Warsztaty perkusyjne Artura Żurka i Adama Marszałkowskiego już w czerwcu

25 maja 2021, 09:00
Producent: Meinl Cymbals

Wydarzenia muzyczne na żywo jeszcze niedawno pozostawały tylko w sferze marzeń. Na szczęście sytuacja epidemiologiczna w Polsce ulega poprawie i pozwala na organizowanie m. in warsztatów perkusyjnych. Już na początku czerwca w trasę warsztatową wyruszają Artur Żurek oraz Adam Marszałkowski.

 
[img:1]

 

Meinl Stick & Brush we współpracy z siecią sklepów muzycznych Riff organizują trasę warsztatów perkusyjnych Adama Marszałkowskiego (Coma) i Artura Żurka (Nocny Kochanek). Wydarzenie zostanie zorganizowane w 7 miastach w całej Polsce w dniach 06-12. czerwca 2021. Podczas warsztatów nie zabraknie teorii oraz praktycznych ćwiczeń. Poruszą zagadnienia dotyczące realizacji nagrań oraz przedstawią potencjalne ścieżki kariery, jakie może obrać przyszły muzyk. 

 

 

Zaplanowano 7 spotkań na początku czerwca, które odbędą się w następujących miastach: Łódź, Warszawa, Katowice, Kraków, Wrocław, Poznań oraz Gdańsk. W obecnej sytuacji warsztaty odbędą się w formie hybrydowej - część osób, która zakupi wejściówki w cenie 129.00zł będzie mogła wziąć udział stacjonarnie i bezpośrednio na miejscu wydarzenia, a pozostała część, która zakupi wejściówki w cenie 99.00 zł będzie mogła wziąć udział w wydarzeniu przy pomocy platformy typu ZOOM.

Szczegółowe informacje i zasady dotyczące warsztatów dostępne są w poszczególnych wydarzeniach na Facebooku.

 

 
 
Akustyczne

Perkusja

Wojciech Deręgowski oficjalnym artystą DW Drums
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2021

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz