Wojciech Deręgowski oficjalnym artystą DW Drums

Wojciech Deręgowski oficjalnym artystą DW Drums

14 czerwca 2021, 11:00
Producent: DW DRUMS

Chociaż na ich instrumentach nie gra od dziś, to wiadomość o dołączeniu do firmy jako endorser pojawiła się dopiero wczoraj. Wojtek Deręgowski oficjalnie został zaprezentowany jako członek rodziny DW Drums.

Wojtek Deręgowski jest jednym z najbardziej popularnych perkusistów na Instagramie, prezentując wiele ciekawych ćwiczeń i patternów. Oprócz działalności w social mediach prowadzi swoją szkołę perkusyjną online oraz działa jako muzyk sesyjny. Firma Dw Drums nie jest przypadkowym wyborem, co uzasadnia sam zainteresowany.

 

[img:1]

 

 DW to dla mnie oczywisty wybór. Te bębny mają wiele do odkrycia; są inspirujące, a ich brzmienie jest nie z tego świata. Do tego super solidna konstrukcja i wyjątkowy design. Mają w sobie wszystko, są kompletne. Jestem dumny, że zostałem członkiem rodziny DW.

Wojciech Deręgowski

 

 

Wojtek Deręgowski to polski perkusista i muzyk. Studiował w Berklee College of Music w Bostonie. Obecnie Wojtek pracuje jako studio i perkusista grający na żywo, specjalizując się głównie w muzyce hip hop, pop, R&B i elektronice. Pozostaje aktywny na kanałach mediów społecznościowych (zbierając ponad 280 tys. obserwujących), gdzie zamieszcza filmy o perkusji i lekcje. W swojej grze na perkusji i edukacji stawia na niepowtarzalny styl, kreatywność i brzmienie oraz muzykalność i wyrażanie emocji na zestawie perkusyjnym. Wojtek poleca pałeczki Vic Firth, talerze Meinl, naciągi Remo i IEMy MEE Audio. Obecnie koncertuje z Tiną Karol.

 

Akustyczne

Perkusja

Warsztaty perkusjne on-line z Michałem Bryndalem
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2021

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz