Warsztaty perkusjne on-line z Michałem Bryndalem

Warsztaty perkusjne on-line z Michałem Bryndalem

16 lipca 2021, 09:00

Chociaż możliwość organizacji stacjonarnych warsztatów wróciła, to wydarzenia w sferze online nie odeszły w zapomnienie. Już 2 sierpnia odbędzie się pierwszy z cyklu Internetowy Warsztat Perkusyjny organizowany przez Drum Academy, a gościem będzie Michał Bryndal.

Improwizacja za perkusją, zdrowe nawyki i podejście do gry czy skuteczny perkusyjny rozwój to tylko z niektórych wątków jakie zostaną poruszone podczas tego świetnego spotkania. Po zakupie biletu uczestnik otrzymuje link do zamkniętego pokoju w aplikacji ZOOM. Dzięki aplikacji będzie okazja bezpośrednio porozmawiać z Michałem oraz zadać mu pytanie. W sytuacji kiedy z pewnych względów nie będziemy mogli uczestniczyć w wydarzeniu - organizatorzy przygotowali bilet Premium z dożywotnim dostępem do powtórki i dodatkowymi materiałami PDF.

 

 

Cena warsztatu

Bilet na żywo do nabycia przez stronę Drum Academy w cenie 39 zł. Bilet premium zawierający ponadto dożywotni dostęp do wideo z warsztatów i certyfikat potwierdzający uczestnictwo wyceniono na 79 zł.

 

 

Michał Bryndal to polski perkusista, członek tria jazzowego Stryjo oraz zespołu Voo Voo od 2011 roku. Wcześniej występował w zespole SOFA. Współpracuje z wokalistką Marią Namysłowską w zespole Mary Go Round, ze skrzypkiem, kompozytorem, aranżerem Adamem Bałdychem w zespole Storyboard oraz współtworzy zespół jazzowy Staff, w którym towarzyszą mu Bartek Staszkiewicz, Tomasz Markanicz i Mariusz Nejman.

Zespół koncertował na Skok Jazz Sopot Festival, którego gwiazdą był Branford Marsalis. W ramach festiwalu miast partnerskich występowali także za granicą w Leiden w Holandii. Zdobyli pierwsze miejsce na VIII Ogólnopolskim Przeglądzie Młodych Zespołów Jazzowych i Bluesowych w Gdyni. Na tym samym przeglądzie Michał Bryndal otrzymał dodatkową nagrodę dla najlepszego instrumentalisty. Jest podwójnym magistrem sztuki, absolwentem Wydziału Sztuk Pięknych na UMK w Toruniu (2007) i Instytutu Jazzu na Akademii Muzycznej w Katowicach (2009). Oba dyplomy otrzymał z wyróżnieniem.

 

[img:1]

 
Akustyczne

Perkusja

Warsztaty perkusjne on-line z Michałem Bryndalem
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2021

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz