Tomasz Machański poprowadzi warsztaty w Śląskim Centrum Perkusyjnym

Tomasz Machański poprowadzi warsztaty w Śląskim Centrum Perkusyjnym

17 sierpnia 2021, 08:00

Wakacje to okres wielu ciekawych warsztatów - w tym oczywiście perkusyjnych. Oprócz dużych wydarzeń takich jak Open Minded Drumming, pojawiają się nieco mniejsze spotkania. 26 sierpnia bardzo ciekawie zapowiadająca się impreza z Tomkiem Machańskim.

 

[img:1]

 

Spotkanie będzie skoncentrowane na technice i różnego rodzaju aspektach, które da się poruszyć przy użyciu pada perkusyjnego. Wydarzenie jest o tyle ciekawe, że niezbyt często zdarza się poświęcić całe warsztaty tylko na technikę werblową. Na podkreślenie zasługuje również fakt iż czas trwania spotkania określono na około 2 godziny, co zwiastuje ogrom wiedzy.

 

 

Bilety są już dostępne do kupienia w cenie 50 zł. Należy spieszyć się z kupnem swojej wejściówki, ponieważ liczba uczestników warsztatów jest ograniczona do 30 osób. Taka ilość uczestników ma zapewnić jak najbardziej efektywne uczestnictwo.

 

 

Tomek Machański urodził się 13 sierpnia 1988 roku w Katowicach. W wieku 5 lat dostał pierwszy zestaw perkusyjny. Jest absolwentem Instytutu Jazzu Akademii Muzycznej w Katowicach w klasie perkusji Adama Buczka.

Grał z wieloma niesamowitymi artystami, takimi jak: Wojtek Pilichowski, Wojtek Olszak, Kasia Moś, Kasia Kowalska, Natasza Urbańska, Kuba Badach, Igor Herbut, Natalia Lesz, Paweł Tomaszewski, Wojciech Myrczek i wielu innych. Brał udział w kilku wielkich festiwalach jazzowych na całym świecie, takich jak Java Jazz w Indonezji i Klaipeda Jazz Festival na Litwie. Tomek jest dumnym endorserem instrumentów Pearl, Sabian, Vic Firth, Remo, Roland i Maruszczyk.

 

Akustyczne

Perkusja

Killer Drum, czyli intensywne warsztaty perkusyjne
Więcej wiadomości