Dlaczego wybrałem Green Hippo? - video rozmowa z realizatorem

Dlaczego wybrałem Green Hippo? - video rozmowa z realizatorem

17 września 2021, 09:30
Producent: Green Hippo

Bartłomiej Polak, z którym mieliśmy okazję porozmawiać, zawiaduje multimediami w Lubelskim Centrum Konferencyjnym. Bartłomiej miał okazję realizować kilka konferencji i wydarzeń live na najnowszym media serwerze firmy Green Hippo. Opowiada o swoich wrażeniach z użytkowania tego serwera i krótko opisuje jego funkcjonalność.

 

Przede wszystkim łatwość obsługi, jasność i przejrzystość interfejsu. Odpalając produkt mamy wszystko w jednym miejscu i możemy od razu zacząć pracę. Bez instrukcji wchodzisz i po chwili zaczynasz pracować.  
- Bartłomiej Polak Technik multimedialny w Lubelskie Centrum Konferencyjne

 

Lubelskie Centrum Konferencyjne 

Lubelskie Centrum Konferencyjne dysponuje profesjonalnymi studiami on-line o powierzchni 100 i 350 m², posiada bogate zaplecze konferencyjne, składające się z 11 sal wyposażonych w najnowszy sprzęt audiowizualny. 

[img:2] 

Aktualna oferta Media serwerów Green Hippo:

[img:1]

Porównanie serwerów (PDF) 

[img:4]

 

Dystrybucja Green Hippo w Polsce:  

[img:3]

MICHAŁ ZELMAN - CEO

AVI MEDIA 
UL. KOŚCIUSZKI 54/3 
AVI MEDIA MICHAŁ ZELMAN 
NIP 522-250-67-25 
UL. ŚREDNIA 28 
więcej: avimedia.pl
Krosownice AV Video i kamery Software Mediaserwery Systemy konferencyjne Multimedia Miksery video Telewizja przemysłowa Monitory Oświetlenie led Zrealizowane instalacje Efekty / Lasery

Gdzie kupić?

Green Hippo Green Hippo www.green-hippo.com

Dystrybucja w Polsce:

AVI Media

adres:
ul. Średnia 28 05-822 Milanówek
LD Systems DQOR nagłośniły zielony raj w Vipingo Ridge Resort
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2021

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz