Nowa seria talerzy od Meinl Cymbals - Meinl Classics Custom Dual

Nowa seria talerzy od Meinl Cymbals - Meinl Classics Custom Dual

11 października 2021, 11:00
Producent: Meinl Cymbals

Nowości sprzętowe elektryzują całą społeczność perkusyjną i są szerokim polem do dyskusji. Ostatnia propozycja od firmy Meinl jest nieco drapieżna i zadowoli wszystkich fanów mocniejszych brzmień.

Meinl Classics Custom Dual łączy ciemność, moc i ciepło z elastycznością i połyskiem. Łatwo kontrolowana i regulowana głośność zadowoli naprawdę wielu użytkowników. Talerze mogą zostać wykorzystane w naprawdę wielu stylach muzycznych ze względu na ich charakterystykę dźwiękową. Najnowsza seria Classics Custom Dual jest przeznaczona dla perkusistów lubiących pełne,bogate i precyzyjne brzmienie.

 

[img:2]

 

Brąz B12 przy specjalnym szerokim toczeniu wpływa na bardziej szlachetny sound. Talerze bogate w średnie wysokie częstotliwości - idealnie sprawdzą się w gatunkach pop/rock. Renomowana firma Meinl, to od lat jedna z najpopularniejszych marek perkusyjnych na świecie. Wielu profesjonalnych drummerów takich jak Thomas LangBenny Greb, czy też Chris Coleman zaufało marce Meinl wybierając jej talerze.

W celu zaoferowania perkusistom szerokiej gamy niezbędnych brzmień do wykorzystania w różnych stylach muzycznych linia oferuje pełen asortyment hihatów, crashów, ridów, splashy i chin, a dodatkowo jest uzupełniona o trash splash, trash crashs i trash china.

 

[img:1]

 

Hi Hat

 

Ride oraz Crash

 

Splashe i talerze efektowe

 

Splash Hi-Hat Ride Crash Talerze Akustyczne

Perkusja

Warsztaty z Maćkiem Gołyźniakiem w łódzkim Drum Roomie
Więcej wiadomości