Warsztaty z Tomaszem Łosowskim już 10 grudnia w Gdańsku

Warsztaty z Tomaszem Łosowskim już 10 grudnia w Gdańsku

2 grudnia 2022, 10:00

Scena Muzyczna GAK zaprasza na trwające ponad 10 godzin warsztaty perkusyjne z Tomkiem Łosowskim - wybitnym muzykiem, kojarzonym przede wszystkim z zespołem Kombi! Odbędą się one 10 grudnia w godzinach 9:00 - 20:00 w siedzibie Sceny Muzycznej GAK, przy ul. Nowiny 2b w Gdańsku.

W trakcie warsztatów spodziewaj się intensywnej pracy, podczas której poznasz wiele pomocnych zagadnień dotyczących rozwoju i nauki gry na instrumencie. W programie zajęcia praktyczne (praca z instrumentem) oraz teoretyczne. Tomek przedstawi jak sukcesywnie rozwijać technikę, precyzję i szybkość, jak ćwiczyć rytmy (w oparciu o różne stylistyki muzyczne), jak uczyć się improwizować (gra solowa), jak nastroić instrument i rozwijać swoją muzykalność.

Oprócz tego poruszane będą tak ważne tematy jak: organizacja czasu na osobiste ćwiczenie (plan pracy), praca z maszynami perkusyjnymi, granie z podkładami i sequencerami, granie z dobrym „time’m”, nagrywanie w studio, rola i praca perkusisty w zespole… i wiele, wiele innych!

 

[img:1]

 

Warsztaty poprowadzi Tomasz Łosowski - perkusista, kompozytor, wszechstronny muzyk sesyjny, edukator. Autor pierwszej profesjonalnej szkoły video na perkusję w Polsce. Na przestrzeni ostatnich trzydziestu lat współpracował z wieloma artystami polskiej sceny popowej, rockowej i jazzowej, brał udział w nagraniu przeszło pięćdziesięciu płyt, w tym trzech solowych. Jest uznanym wykładowcą, prowadzącym warsztaty muzyczne i pokazy perkusyjne „drum clinic” na terenie całego kraju. Wielokrotnie nagradzany jako najlepszy perkusista przez branżowe czasopisma muzyczne. Uhonorowany nagrodą Gloria Artist z okazji 30-lecia pracy artystycznej.

 

Informacje o wydarzeniu:

 
  • Czas: 10 grudnia 2022, godz. 9:00 - 20:00
  • Miejsce: Scena Muzyczna GAK, ul. Nowiny 2b w Gdańsku
  • Ceny biletów: od 180zł

 

Akustyczne

Perkusja

NEW GOLD KIT - Nowy zestaw brzmień do instrumentów EFNOTE
Więcej wiadomości