Yamaha przedstawia przenośny system PA Stagepas 200

Yamaha przedstawia przenośny system PA Stagepas 200

26 stycznia 2023, 11:00

Yamaha Corporation przedstawiła swój najnowszy przenośny, profesjonalny system nagłośnieniowy, kompaktowy i bogaty w funkcje Stagepas 200. Obudowa w kształcie sześcianu ma zaledwie 30 cm i – po raz pierwszy – oferuje opcję zasilana bateryjnego, co sprawia, że Stagepas 200 można zabrać dosłownie wszędzie.

 


 

Wysokiej jakości współosiowy przetwornik ciśnieniowy 1.4” HF + 8” LF jest zasilany przez wzmacniacz pracujący w klasie D o mocy 180 W, zapewniający wyjątkowe ciśnienie akustyczne, odpowiedź fazową, naturalne rozproszenie wysokich częstotliwości i szczegółowy dźwięk. Wbudowana, pięciokanałowa (3 wejścia monofoniczne mikrofonowo/liniowe i 1 stereofoniczne liniowe) cyfrowa sekcja miksowania oferuje „niespotykaną elastyczność” kompaktowego systemu nagłośnieniowego typu „one box”.

 

[img:1]

 

Dzięki 1-pokrętłowemu korektorowi (opartemu na presetach) i 1-pokrętłowemu sterowaniu efektami, a także kompresorowi typu „Mode” na głównych wyjściach, możesz łatwo i intuicyjnie uzyskać brzmienie, jakie chcesz. Kanały wejściowe 1-3 posiadają wbudowany symulator mikrofonu, który umożliwia ustawienie optymalnego brzmienia dla gitar akustycznych za pomocą jednego pokrętła, podczas gdy priorytetowy ducker zmniejsza głośność innych źródeł, gdy używany jest mikrofon lub inne wybrane źródło sygnału, a inteligentny feedback suppressor automatycznie eliminuje niepożądane sprzężenie zwrotne. Stagepas 200 obsługuje również strumieniowe przesyłanie dźwięku przez Bluetooth.

 

[img:2]

 

Oprócz prostych elementów sterujących wbudowanych w urządzenie dostępna jest aplikacja Yamaha Stagepas Controller na urządzenia iOS/Android, zapewniająca precyzyjną zdalną kontrolę w czasie rzeczywistym nad głośnością, korekcją i efektami. Ustawienia można zapisywać i przywoływać, co znacznie skraca czas konfiguracji i zapewnia spójny dźwięk.

 

[img:3]

 

Oprócz standardowego Stagepas 200 Yamaha oferuje Stagepas 200 BTR, który jest wyposażony w akumulator litowo-jonowy o dużej pojemności. Zapewniając do 10 godzin ciągłej pracy między ładowaniami, pozwala na niezawodne działanie w lokalizacjach, gdzie żadne inne źródło zasilania nie jest dostępne. Akumulator BTR-STP200 jest również dostępny osobno.

 

Stagepas 200 przenosi naszą gamę przenośnych, profesjonalnych systemów nagłośnieniowych na nowy poziom jakości dźwięku i wszechstronności, przy jednocześnie niezwykle małej obudowie. To idealny system nagłośnieniowy do szerokiego wachlarza zastosowań, od występów ulicznych i improwizowanych występów plenerowych po prezentacje i koncerty. Jesteśmy pewni, że będzie to świetne rozwiązanie dla każdego, kto potrzebuje prawdziwie przenośnego systemu nagłośnieniowego.

Thomas Hemery - Dyrektor generalny Yamaha Pro Audio Marketing and Sales

 

[img:4]


więcej: pl.yamaha.com
Zestawy przenośne (PA) Kolumny i głośniki

Gdzie kupić?

Yamaha Commercial Audio Yamaha Commercial Audio pl.yamaha.com

Dystrybucja w Polsce:

TOMMEX

tel.: +48 (22) 853 58 02
adres:
ul. Arkadowa 29 02-776 Warszawa

KONTEL Sp. z o.o. Sp. k. (Dystrybutor)

adres:
Rakowiecka 30 02-528 Warszawa

MBS Sp. z o.o.

adres:
Al. Lotników 22 02-668 Warszawa

Pro Audio

HiQnet Audio Architect 2.50.0 - Nowa wersja dostępna do pobrania
Więcej wiadomości