Naścienne szafy rack od Caymon dostępne w ofercie VIDIS

Naścienne szafy rack od Caymon dostępne w ofercie VIDIS

5 kwietnia 2023, 07:00
Producent: Caymon

W instalacjach różnorakiego rodzaju, oprócz odpowiedniego projektu, właściwego doboru komponentów i prawidłowego, solidnego jej wykonania, liczy się też funkcjonalność i estetyka. Nawet najlepiej zaprojektowana i wykonana z najwyższej klasy komponentów instalacja nie może więc obejść się bez z pozoru mało istotnych elementów pomocniczych, które co prawda nie mają wpływu na bezpośrednie działanie całego układu, ale w dużym stopniu rzutują nie tylko na estetykę jej wykonania, ale również na bezawaryjność pracy oraz - jeśli już pojawi się jakiś problem - dostępność urządzeń dla serwisanta. Jedną z grup takich elementów są szafy rackowe.

 

[img:1]
Caymon WPR606R/B

 

W ofercie firmy VIDIS znajdują się solidne i estetycznie wykonane naścienne szafy rackowe 19" firmy CAYMON, o różnych wielkościach i wykończeniu. Wszystkie mają zdejmowaną tylną pokrywę i boki oraz zamykane na kluczyk drzwiczki ze szkła hartowanego. Pięć modeli ma głębokość 450 mm, a trzy pozostałe - 600 mm. Wszystkie "sześćsetki" malowane są na kolor czarny - od najmniejszej WPR606R/B o wysokości 6U, poprzez średnią 9U WPR609R/B, na największej WPR612R/B, oferującej przestrzeń na 12 urządzeń 1U kończąc. Wśród "450-tek" również znajdziemy szafy 6U, 9U i 12U, przy czym dwie pierwsze dostępne są w kolorach białym i czarnym, a największa tylko w czarnym.

 

[img:2]
Caymon WPR409R/W

 

Szafy mają solidną konstrukcję z grubej na 1.5 mm blachy stalowej walcowanej na zimno i pokrywy o grubości 1.2 mm. Zdejmowane ściany boczne i ściana tylna ułatwiają instalację sprzętu i okablowania, a 19-calowe profile o regulowanej głębokości zapewniają doskonałą elastyczność, dając możliwość instalacji urządzeń o różnej głębokości. Szafy spełniają normy ANSI/EIA RS-310D, DIN41491 oraz IEC 60297. Dostarczane są jako w pełni złożone, a ich montaż na ścianie jest szybki i bezproblemowy.

 

[img:3]
Caymon WPR612R/B
 
więcej: caymon.eu
Szafy instalacyjne Instalacje - akcesoria

Gdzie kupić?

Caymon Caymon www.caymon.be

Dystrybucja w Polsce:

HK Audio FINEO - seria "skrojona" pod instalacje
Więcej wiadomości