Commercial Audio wyłącznym dystrybutorem Clear-Com w Polsce

Commercial Audio wyłącznym dystrybutorem Clear-Com w Polsce

1 kwietnia 2023, 10:00
Producent: Clear-Com

Firma Commercial Audio Sp. z o.o. została wyłącznym dystrybutorem marki Clear-Com w Polsce, poszerzając tym samym swoją ofertę i możliwość dostarczania kompletnych rozwiązań dla miejsc, w których sprawna i przejrzysta komunikacja jest koniecznością.

 
[img:4]

 

Commercial Audio Sp. z o.o. specjalizuje się w profesjonalnych rozwiązaniach audio. Jesteśmy wyłącznym dystrybutorem najwyższej klasy marek: Solid State Logic, ATC Loudspeakers, Bose Professional oraz od teraz Clear-Com.

Współpracujemy z integratorami, dealerami MI, projektantami systemów, itp. Dzięki tej współpracy reprezentowane przez nas marki są wykorzystywane zarówno w studiach radiowych, telewizyjnych, w wozach transmisyjnych, teatrach, studiach nagraniowych, realizacjach live oraz w studiach masteringowych i postprodukcyjnych.

Jesteśmy kluczowym partnerem dla tych, którzy chcą doświadczyć najwyższej jakości dźwięku i korzystać z najnowszej technologii audio, która daje elastyczne możliwości konfiguracji i rozbudowy.

Krzysztof Borowicz, menedżer marki Clear-Com w naszym zespole, chętnie odpowie na wszystkie pytania i służy wsparciem wykorzystując swoje wieloletnie doświadczenie w pracy teatralnej, studyjnej i pracy przy koncertach.

Commercial Audio

 

[img:1]

 

O marce Clear-Com

Clear-Com to amerykańska marka od zawsze kojarzona jako synonim interkomu. Już od 1968 roku, jest zaufanym, globalnym dostawcą profesjonalnych rozwiązań i usług komunikacyjnych. Dostarczając innowacyjne, sprawdzone na rynku technologie, zapewnia najwyższej jakości łączność dzięki przewodowym i bezprzewodowym systemom interkomowym. Urządzenia Clear-Com daje możliwość płynnej koordynacji wszelkich działań przy zachowaniu najwyższego poziomu niezawodności, bezpieczeństwa i prostoty.

 

[img:2]

 

Clear - Com jako pierwszy wprowadził w pełni mobilne systemy interkomowe dla produkcji live, zarówno przewodowe jak i bezprzewodowe co zrewolucjonizowało komunikację w czasie rzeczywistym. 

Firma zapisuje się w historii łączności dzięki innowacji, wykorzystując postęp technologiczny, udoskonalając sposób współpracy w każdym profesjonalnym otoczeniu, w którym wymagana jest niezawodna komunikacja na najwyższym poziomie. Produkty Clear-Com spełniają wszystkie wymagania największych i najbardziej skomplikowanych wydarzeń zarówno w broadcascie, instalacjach stałych takich jak teatry, filharmonie, obiekty kultury oraz innych produkcji live. Szeroka gama urządzeń zapewnia użytkownikowi elastyczną konfigurację systemu interkomowego  podczas transmisji, występów na żywo, wydarzeń sportowych i wszędzie tam gdzie wymagany jest niezawodny system łączności.

 

[img:3]
 
Nagłośnienie instalacyjne Systemy interkomowe

Gdzie kupić?

Clear-Com Clear-Com www.clearcom.com

Dystrybucja w Polsce:

adres:
Jeziorki 86a 02-863 Warszawa
IBC 2023: Nowości interkomowe od Clear-Com
Więcej wiadomości