Grube paczki pluginów UA do pobrania za friko

Grube paczki pluginów UA do pobrania za friko

22 sierpnia 2023, 10:00
autor: Marek Korbecki
Producent: Universal Audio
Dystrybucja: Audiostacja

Są tacy, którzy twierdzą, że wtyczka do programu DAW nigdy nie dorówna sprzętowemu oryginałowi, którego pracę ma modelować. Owszem, przez wiele lat istotnie tak było, ale z biegiem czasu – wraz z postępującym poziomem wyrafinowania nowoczesnych algorytmów obliczeniowych – różnice jakościowe w zakresie brzmieniowym zatarły się do tego stopnia, że twierdzenia takie zupełnie przestały mieć rację bytu. Zwłaszcza jeśli mówimy o wtyczkach tak renomowanego i doświadczonego producenta, jak Universal Audio. I wydaje się, że firma UA znalazła na tym polu prawdziwą żyłę złota.

 
[img:2]

 

System działania wtyczek UA jest tu jednak nieco inny, niż w przypadku pluginów uniwersalnych. Wymagają one bowiem obecności firmowego interfejsu, który stanowi ich napęd i fundament działania. Same też interfejsy Universal Audio od lat cieszą się szacunkiem i zaufaniem profesjonalistów, stanowiąc niezawodny element wyposażenia studiów nagraniowych czy masteringowych. 

Obecnie, w ramach wciąż obowiązującej promocji, można upiec dwie pieczenie na jednym ogniu – dokonując zakupu interfejsu z rodziny Apollo Twin lub Solo uzyskuje się prawo do nieodpłatnego pobrania pakietu wtyczek o niebagatelnej wartości i zawartości. I tak nabywca Apollo Solo HE lub Solo USB HE będzie mógł zaopatrzyć się w paczkę wartą 6.000 złociszy, a obejmującą pięć najwyższej klasy pluginów UA: Auto-Tune Realtime Advanced, Neve 1073 Mic Preamp & EQ, Manley Tube Preamp, Century Tube Channel Strip oraz Galaxy Tape Echo.

 

[img:1]

 

Ten, kto zdecyduje się na zakup modelu Apollo Twin MkII Duo HE, Twin USB HE, Twin X Duo HE, Twin X Quad HE bądź Apollo x4 HE, będzie mógł zrobić jeszcze lepszy deal, wchodząc w posiadanie pakietu zawierającego aż siedem wtyczek, wartego łącznie 10 kilozłotych! Oprócz tych pięciu, które zawarte są w paczce przynależnej modelom Apollo Solo, znajdziemy w nim Helios Type 69 Preamp & EQ oraz Fairchild Tube Limiter Collection.

Jak widać, oferta jest niesamowicie kusząca i jakże przyjazna dla naszych portfeli! Jednak nie należy zwlekać – promocja kończy się bowiem już 31 sierpnia.

 

[img:3]
 
Pluginy, instrumenty, sample Oprogramowanie i DAW

Gdzie kupić?

Universal Audio Universal Audio www.uaudio.com

Dystrybucja w Polsce:

Audiostacja

tel.: +48 (22) 122 53 00
Godziny otwarcia:

Pon - Pt: 09:00 - 17:00

 

adres:
ul Kolejowa 93/95 05-092 Łomianki

Sklepy muzyczne > Universal Audio rozwiń listę sklepów

Studio

Żyj kolorowo - Klasyczny mikrofon RØDE NT1 w nowej odsłonie
Więcej wiadomości