Kolejne wtyczki Universal Audio od Audiostacji za darmoszkę!

Kolejne wtyczki Universal Audio od Audiostacji za darmoszkę!

19 września 2023, 10:00
autor: Marek Korbecki
Producent: Universal Audio
Dystrybucja: Audiostacja

Niedawno pisaliśmy o promocji w ofercie firmy Audiostacja. Dotyczyła ona możliwości bezpłatnego zaopatrzenia się w paczkę wtyczek UA w przypadku zakupu interfejsu audio Apollo Solo. To jednak nie wszystko, co Audiostacja dla nas ma. Do końca września trwa akcja promocyjna, w ramach której nabywca interfejsu z rodziny Volt (jest w czym wybierać - Volt 1, Volt 2, Volt 4, Volt 176, Volt 276, Volt 476, Volt 476P, Volt 2 lub Volt 276 Studio Pack) albo też mikrofonu SD-1 bądź SP-1 może nieodpłatnie pobrać pakiet pluginów UA.

Paczka nie jest może tak opasła, jak w przypadku wcześniej wskazanym, niemniej zawiera pluginy, które przydadzą się każdemu, kto para się produkcją muzyczną w warunkach domowego bądź projektowego studia nagrań. Zawiera ona następujące pluginy: PolyMAX SynthOxide Tape RecorderCentury Tube Chanel StripPure Plate Reverb oraz Galaxy Tape Echo.

 

PolyMAX Synth

Syntezator oferujący brzmienia w stylu retro, wzorowane na instrumentach analogowych takich producentów jak Roland, Oberheim czy Sequential Circuits. Wyposażony jest w pokładowy procesor efektów, za pomocą którego można w istotny sposób ubarwić brzmienia.

 

[img:1]

 

Oxide Tape Recorder

To oczywiście emulacja studyjnego magnetofonu szpulowego. Jego zadaniem jest wzbogacanie rejestrowanych śladów o cechy charakterystyczne dla nagrań dokonanych metodami analogowymi, z uwzględnieniem charakterystyk zarówno samego urządzenia rejestrującego, jak i użytej taśmy magnetycznej.

 

[img:2]

 

Century Tube Chanel Strip

To emulacja toru kanałowego. Składają się na nią cztery „klocki”: przedwzmacniacz lampowy, korektor, kompresor (a właściwie leveler optoelektroniczny) oraz moduł Master.

 

[img:3]

 

Pure Plate Reverb

Nazwa wtyczki nie pozostawia wątpliwości, co do jej natury i funkcji. Niesłychanie precyzyjnie odtwarza ona działanie pogłosu płytowego, jakkolwiek producent nie wskazuje żadnego konkretnego modelu urządzenia. Tak czy owak, wideoprezentacje, a także recenzje tej wtyczki wyraźnie pokazują, że w bardzo wierny sposób emuluje ona brzmienia pogłosów płytowych, przez dekady stosowanych w studiach nagraniowych całego świata;

 

[img:4]

 

Galaxy Tape Echo

Pod tą nazwą kryje się plugin stanowiący wirtualny odpowiednik klasycznego efektu, używanego przez wielu największych artystów epoki, w tym Pink Floyd, Davida Bowiego czy Lee „Scratch” Perry’ego. Space Echo, bo tak się nazywał pierwowzór, pojawił się na rynku w roku 1973, a jego producentem była firma Roland.

 

[img:5]

 

Gdyby chcieć zakupić wymienione wtyczki oddzielnie, trzeba byłoby wysupłać 4.700 złociszy. Oferta jest więc ze wszech miar godna uwagi, szczególnie jeśli ktoś właśnie nosi się z zamiarem zakupienia interfejsu Volt bądź mikrofonu UA. Trzeba jednak pamiętać, że nie należy zwlekać! Promocja trwa do 30 września.

 

Interfejsy audio Pluginy, instrumenty, sample

Gdzie kupić?

Universal Audio Universal Audio www.uaudio.com

Dystrybucja w Polsce:

Audiostacja

tel.: +48 (22) 122 53 00
Godziny otwarcia:

Pon - Pt: 09:00 - 17:00

 

adres:
ul Kolejowa 93/95 05-092 Łomianki

Sklepy muzyczne > Universal Audio rozwiń listę sklepów

Studio

ADI-2 Remote - Darmowy kontroler programowy od RME
Więcej wiadomości