Alicja Reszpondek

Alicja Reszpondek

Realizator, designer ale przede wszystkim ogromny pasjonat oświetlenia - nie tylko scenicznego. Przygodę ze światłem rozpoczęła 8 lat temu. Do tej pory pracowała z wieloma firmami rentalowymi w Polsce, biorąc udział w takich wydarzeniach jak Mayday, Ceremonii Otwarcia Europejskiej Stolicy Kultury lub przy zdjęciach do produkcji filmowej “Jesteś Bogiem”. Na koncie ma również współpracę z kilkoma zagranicznymi firmami zdobywając doświadczenie w Czechach, Słowacji, Austrii, Niemczech czy Chorwacji, gdzie od dwóch lat w sezonie jest rezydentem tak zwanej “chorwackiej Ibizy”, gdzie odbywają się festiwale z produkcją z całej Europy.

Aktualnie przebywa na kontrakcie pracując dla jednej z największych firm turystycznych, rezydując w nowoczesnym teatrze wyposażonym w bogaty set oświetlenia, profesjonalne ruchome multimedia i zaawansowaną ruchomą mechaniką sceniczną.

 

 

Copyright © INFOMUSIC 2021

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz