Nowy hardware Mapex z serii 1000

Nowy hardware Mapex z serii 1000

1 listopada 2012, 00:00
Producent: Mapex

Mapex uzupełnia swoją flagową serię hardware o dwa nowe produkty.

Statyw B1000 to dwusekcyjny statyw łamany z możliwością schowania ramienia i użytkowania go jako statyw prosty. Posiada bezstopniową regulację kąta nachylenia talerza. Dodatkowo wszystkie statywy zostały wyposażone w szybkie w demontażu motylki dokręcające talerz, dzięki czemu zmiana talerzy podczas koncertów czy w innej sytuacji wymagającej szybkiej reakcji została skrócona do minimum.

Statyw pod werbel S1000 został zaprojektowany na bazie poprzedzającego modelu z wyeliminowaniem zasadniczej wady poprzednika, mianowicie chodzi o ustawienie mechanizmu decydującego za kąt pochylenia w środku ciężkości statywu. U poprzednika z niezrozumiałych powodów był on wychylony przez co statyw był ciężki do ustawienia przy zachowaniu odpowiedniej stabilności. Problem ten został wyeliminowany przez co użytkowanie statywu nie powinno sprawiać już problemów. Dodatkowo w nogach zostały zamontowane kolce antypoślizgowe, a więc jest to kolejny argument mogący świadczyć o pewnej rewolucji w toku myślenia konstruktorów Mapexa, wszakże większość producentów wpadła na to dużo wcześniej.

Mapex B1000

[img:1]

[img:2]

[img:3]

 

Mapex S1000

 [img:4]

[img:5]

[img:6]


Przypominamy, że nowy dystrybutorem marki Mapex na terenie Polski została firma ZIBI.


Hardware Statywy

Gdzie kupić?

Dystrybucja w Polsce:

Grupa Zibi S.A.

adres:
ul. Wirażowa 119 02-145 Warszawa

Sklepy muzyczne > Mapex rozwiń listę sklepów

Perkusja

Tegoroczna edycja Young Drum Hero już w październiku
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2021

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz