Attero Tech ( ISE 2014)

Attero Tech ( ISE 2014)

18 lutego 2014, 07:00
Producent: ATTEROTECH
Dystrybucja: Music Info

Attero Tech to relatywnie młoda amerykańska firma dostarczająca nowatorskich i opłacalnych rozwiązań dla sieci AV w małych i średnich placówkach, pozwalających na łatwiejszy dostęp i funkcjonalność, redukcję kosztów czy zwiększenie jakości. Mowa tu przede wszystkich o rozwiązaniach łączeniowych...

...jak panele ścienne, rozdzielacze, interfejsy wejściowe, głównie dla cyfrowych sieci bazujących na technologii CobraNet i Dante. Ostatnimi czasy jednak widać większy nacisk firmy na produkcję oprzyrządowania do sieci współpracujących z drugim z tych protokołów – co logiczne, zważywszy na wielki wzrost popularności urządzeń i sieci Dante wśród klientów z branży AV i jego niezaprzeczalną opinię technologii przyszłościowej.

Na ISE 2014 firma Attero Tech, ze swojego niewielkiego, ale specjalistycznego asortymentu, zawierającego również takie urządzenia jak 32-kanałowy interfejs typu breakout-box Dante unD32, serię interfejsów wejściowych i wyjściowych InBox i OutBox dla sieci CobraNet, interfejs mikrofonowo-liniowy z auto-mikserem DialogBox, czterokanałowy interfejs audio Voice Box  czy czterokanałowy wzmacniacz sieciowy BoomBox NA4, pokazała nam dwa ze swoich najnowszych i najlepiej sprzedających się produktów: unDX2IO oraz unDIO2x2.

Pierwszy z nich, unDX2IO to interfejs audio Dante  z dwoma kanałami wejścia i wyjścia w oszczędnej formie panelu ściennego. Posiada dwa zbalansowane wejścia i wyjścia XLR, z kontrolą gainu przedwzmacniacza oraz zasilania phantomowego odbywającą się cyfrowo z oprogramowania. Wyposażony jest  w kontrolkę LED sygnalizującą nawiązanie połączenia z aplikacją Attero Tech Unify. UnDX2IO obsługuje techno technologię PoE (Power over Ethernet), co oznacza że transmisja zasilania oraz danych odbywa się za pomocą pojedynczego kabla CAT5.

Kolejny produkt, unDIO2X2 to pokrewne urządzenie. Jest to zewnętrzny interfejs Dante, również z dwoma wejściami i wyjściami dla istniejącej, opartej o Dante sieci audio – występujący w formie kompaktowej, zewnętrznej skrzynki. Wyposażony jest w technologię PoE i umożliwia umiejscowienie połączenia z siecią Dante w dowolnej, wygodnej i łatwo-dostępnej lokacji. Posiada 3-pinowe wejścia mikrofonowe i liniowe dla sygnału audio, wraz z cyfrową kontrolą gainu i zasilania phantomowego.

W naszej relacji video z ISE 2014, Mike Simms z Attero Tech prezentuje firmę oraz jej nowe produkty. Zapraszamy do jej obejrzenia!

 

Fotogaleria ze stoiska:

 

[img:1]

[img:2]

[img:3]

[img:4]

[img:5]

[img:6]

[img:7]

[img:8]

[img:9]

[img:10] 

 

Nagłośnienie instalacyjne Wzmacniacze i miksery instalacyjne Instalacje - akcesoria Kable, przewody, wtyki Rozdzielnie prądowe Szafy instalacyjne Inne akcesoria

Gdzie kupić?

ATTEROTECH ATTEROTECH www.atterotech.com

Dystrybucja w Polsce:

Sklepy muzyczne > ATTEROTECH rozwiń listę sklepów

BeamZ Pro - urządzenia do instalacji dla profesjonalistów
Więcej wiadomości