Nowości od WORK Pro na infoComm2016

Nowości od WORK Pro na infoComm2016

23 czerwca 2016, 10:00
Producent: Work Pro Audio

WORK PRO zaprezentował swoje najnowsze produkty podczas ostatniej edycji targów InfoComm 2016 w Las Vegas (stoisko C11536), które odbyły się w dniach 4-10 czerwca.

WORK PRO przedstawił produkty z dziedziny profesjonalnych systemów nagłośnieniowych i oświetleniowych. Kolejny raz firma zaznaczyła swoją obecność na jednej z najważniejszych imprez targowych o zasięgu międzynarodowym. Rok po roku Equipson S.A. umacnia swoją pozycję jako producent referencyjny w segmencie dla profesjonalistów.

Targi InfoComm są znane jako platforma dla spotkań użytkowników i producentów. Na stosiku Equipsona odwiedzający mogli zapoznać się z nowymi możliwościami pracy, najnowszymi informacjami o produktach, takich jak nowa linia systemów WORK PRO SL 210 A.

[img:1]

Poza tym modelem, marka przedstawiła poprzednie modele z serii Arion, Arion 10 i 5, prezentując wszystkie systemy liniowe, które znajdują uznanie wśród profesjonalnych użytkowników dzięki swoim parametrom i wysokiej jakości.

Kolejną bardziej kompaktową gamą systemów jest UDA 16, wyrafinowany czołowy system rozpraszający, który od momentu wejścia na rynek przed kilku laty pozostaje produktem referencyjnym, dzięki swojemu wzornictwu i właściwościom akustycznym.

[img:2]

UDA 16 idealnie nadaje się do pomieszczeń i przestrzeni, gdzie warunki akustyczne pogłębiają problem z pogłosem i mową. Kontynuacją tej koncepcji rozwojowej i wzorniczej jest kolejna nowość autorstwa WORK PRO, czyli WFS 10 CX, kolumna głośnikowa dalekiego zasięgu, zaprojektowana do zastosowań zewnętrznych.

[img:3]

Dzięki klasie odporności IP 55, nie grożą jej zmienne warunki pogodowe. Wyposażona jest w 10-calowy głośnik (?) i 1-calowy przetwornik ciśnieniowy (uzwojenie 1,75 cala), zamontowany na membranie (rozpraszającej?) zaprojektowanej do zastosowania tam, gdzie odległość między głośnikiem WFS 10 CX a widownią wynosi od 20 do 30m.

W części poświęconej instalacjom znajdzie się oczywiście seria NEO oraz seria SCPRO, zapewne najważniejsza w w tym dziale, a także MD 82AX.

[lupa:1]

MD 82 AX to 8-kanałowy mikser cyfrowy, który ma takie cechy jak dwa osobne filtry, jeden dla wysokich, drugi dla niskich częstotliwości, każdy przypisany dla jednego kanału, funkcję anty-feedback (przesterowanie?), główny kontroler głośności, kodowanie (encoder?) oraz ekran LCD, pozwalający użytkownikowi na poruszanie się po menu głównym i konfigurację urządzenia do pracy z konkretną infrastrukturą nagłośnieniową. W obrębie funkcji Automixer można definiować takie parametry jak TARGET (próg, powyżej którego MD82AX działa) oraz GAIN, z których każdy można konfigurować niezależnie dla obu kanałów.

Ostatnią nowością zaprezentowaną podczas InfoComm 2016 była trzecia wersja oprogramowania WorkCAD. Nowa wersja została gruntownie przeprojektowana i jest teraz pakietem dwóch aplikacji, WorkCAD Designer i WorkCAD Player.

[img:4]

WorkCAD Designer pozwala użytkownikowi tworzyć szczegółowe i spersonalizowane interfejsy graficzne, o zmiennym, zdefiniowanym przez użytkownika kolorze, w zależności od konkretnego projektu.

WorkCAD Player jest aplikacją odczytującą i interpretującą architekturę interfejsów użytkownika. Podstawowe cechy jej najnowszej wersji to m.in.:

  • Kontrola urządzeń za pomocą protokołu UDP
  • Obsługa funkcji skryptowej przez WorkCAD3 (użytkownik może zaprogramować własne funkcje)
  • Zwiększenie bibliotek kontrolowanych przez protokół, z zachowaniem WorkCAD 2
  • Obsługa nonnatywnych urządzeń WORKPRO poprzez LM Serial i LM GPIO
  • WorkCAD Player będzie dostępny dla systemów Android i IOS
  • WorkCAD Designer będzie dostępny w wersji dla Windows i OS
Kolumny i głośniki Zestawy przenośne (PA) Systemy liniowe

Gdzie kupić?

Work Pro Audio Work Pro Audio www.workproaudio.com

Dystrybucja w Polsce:

Digital Audio Sp. z o.o.

adres:
ul. Gdyńska 100 80-209 Nowy Tuchom

Pro Audio

Nowe kolumny radiatorowe od Electro-Voice'a... że jakie kolumny?
Więcej wiadomości