Pad ćwiczebny od Ahead, czyli Compact Stick-On Practice Pad

Pad ćwiczebny od Ahead, czyli Compact Stick-On Practice Pad

9 listopada 2017, 09:00

Nowy pad od firmy Ahead został zaprojektowany w celu zapewnienia perkusistom maksymalnie poręcznego i łatwego w transporcie sprzętu do codziennych ćwiczeń. Compact Stick-On potrafi też umocować się do każdej płaskiej powierzchni, takiej jak biurko, blat czy stolik kawowy, bez ryzyka przesuwania się pada podczas gry.

[img:1]

Compact Stick-On Pratice Pad posiada niezwykle kompaktowy rozmiar 6 cali oraz grubość połowy cala. Powierzchnia uderzana pokryta jest miękką, czarną gumową masą z czerwoną obramówką wykonaną również z gumy. Powierzchnia tak charakteryzuje się nienagannym odbiciem oraz realnymi odczuciami podczas gry  

Spód pada w celu zapewnienia maksymalnej przyczepności do podłoża pokryty jest zmywalną powłoką żelową, która momentalnie bardzo pewnie przykleja się do czystej, płaskiej powierzchni. Żelowa powłoka, podobnie jak w przypadku dobrze znanych nam już żelków tłumiących, jest wielokrotnego użytku, a co za tym idzie - zawsze możemy umyć ją pod bieżącą wodą z dodatkiem odrobiny mydła i przywrócić jej doskonałe właściwości klejące oraz czystość powierzchni.

[img:2]

Przy projektowaniu wierzchniej i spodniej warstwy inżynierom przyświecał jeden nadrzędny cel – maksymalnie cicha odpowiedź pada podczas uderzenia go pałką. Takie wyciszenie pozwala na ćwiczenie praktycznie w dowolnych warunkach bez irytacji otoczenia, które nas akurat otacza. Sprzyja temu również poręczny rozmiar i waga całego pada.

Za Compact Stick-On Practice Pad’a producent sugeruje cenę około 77 zł. Produkt, póki co, nie jest jeszcze dostępny w Polsce.

 

Elektroniczne Pady elektroniczne

Perkusja

Wielki powrót serii Z Custom od marki Zildjian
Więcej wiadomości