Meinl Wood Craft Cajons - Nagrodzona seria już w Polsce

18 czerwca 2018, 12:00

Trudno wyobrazić sobie współczesny świat muzyki akustycznej bez instrumentu jakim jest Cajon. W czasach obecnych te piękne i stylowe instrumenty nie są już tylko alternatywą dla dużo głośniejszych zestawów perkusyjnych, które nie spełniają swojej roli ze względu na hałas.

Cajon to coś dużo więcej - nadaje niepowtarzalny charakter swoim brzmieniem, dając jednocześnie swobodę dynamiczną i przestrzeń, w której mogą odnaleźć się inne instrumenty. Tym razem przypomnimy instrumenty, o których już wcześniej wspominaliśmy, przy okazji targów muzycznych NAMM SHOW 2018. Cajony  Woodcraft stworzone przez firmę Meinl zdobyły, jak wiemy, prestiżową nagrodę Mipa Award 2018.

[img:1]

Instrumenty tej serii budowane są głównie z drewna brzozowego, ale także z innych gatunków, połączonych z brzozą, np. bubingą czy mahoniem. Nienaganne wykonanie instrumentów i piękne wykończenie doskonale współgra z solidnym i szlachetnym brzmieniem drewna, wzmocnionym przez nadające ostrości metalowe struny.

Cena instrumentów uzależniona jest od modelu. Przykładowo, Meinl Woodcraft Cajon Mahogany WCP100MH kosztuje 682,00 zł.

 

Perkusjonalia Cajony

Gdzie kupić?

Meinl Percussion Meinl Percussion meinlpercussion.com

Dystrybucja w Polsce:

Meinl Distribution

adres:
Przemysłowa 20 21-100 Lubartów

Sklepy muzyczne > Meinl Percussion rozwiń listę sklepów

Perkusja

Caban Drummer Fest 2020 - święto perkusyjne już 14 marca
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2018

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz