Pierwszy system CODA Audio AiRAY już w Polsce!

Pierwszy system CODA Audio AiRAY już w Polsce!

6 lipca 2018, 11:00
Producent: Coda Audio
Dystrybucja: TOMMEX

Astral to firma istniejąca na polskim rynku nagłośnieniowym od 1999 roku. Jako pierwsza w Polsce dokonała niedawno zakupu systemu nagłośnieniowego Coda Audio AiRAY.

[img:1]

Astral jest dziś firmą rodzinną, prowadzoną przez Dorotę i Grzegorza Łapczyńskich, których wspiera syn Adrian. Firma zatrudnia na stałe duży zespół realizatorów i techników korzystając w razie potrzeby również z pomocy wielu, sprawdzonych na przestrzeni lat, współpracowników. Oprócz nagłośnienia, oferta handlowa firmy zawiera również oświetlenie, a także zadaszone konstrukcje sceniczne. Astral specjalizuje się w realizacji wszelkiego rodzaju widowisk estradowych, od koncertów muzyki rockowej po klasykę oraz wszelkiego rodzaju imprez okolicznościowych i korporacyjnych. Współpracując z utytułowanymi artystami polskimi i zagranicznymi, firma odnotowała na swoim koncie wiele udanych koncertów, zrealizowanych zarówno w kraju, jak też i na zachodzie Europy.

Astral podejmuje wiele inicjatyw wykraczających daleko poza działalność stricte techniczną. Od listopada 2015 roku, firma jest członkiem-założycielem Polskiej Izby Techniki Estradowej.

[img:3]

CODA Audio nie jest marką zupełnie nieznaną na polskim rynku, jednak  system zakupiony przez firmę Astral otworzył zupełnie nowy rozdział w historii tego producenta. Zastosowano tu wiele nowatorskich, własnych rozwiązań konstrukcyjnych – jak na przykład falowód ViCOUPLER – pozwalających na uzyskanie dźwięku, który pod względem jakości może konkurować ze standardem wyznaczonym przez wielu innych, popularnych producentów systemów PA.

Patrząc od strony mechanicznej, istotne znaczenie mają zastosowane tu – bardzo praktyczne, przemyślane rozwiązania umożliwiające łatwe, szybkie i bezpieczne podwieszanie – zarówno samych zespołów głośnikowych w różnych konfiguracjach – jak i rack’ów mocy.

System nagłośnieniowy CODA Audio, miał swoją premierę w firmie Astral, w ostatni weekend czerwca br. Podczas realizowanych przez tą firmę koncertów z okazji Dni Mrągowa wystąpiło wielu znanych wykonawców w tym grupa Kult, Krzysztof Zalewski, Monika Lewczuk, Gooral oraz Trubadurzy. Nowy system nagłośnienia wykorzystano również podczas koncertu Golec uOrkiestra w Tarczynie. Zachęcamy do obejrzenia galerii zdjęciowej.

Zobacz galerię:

[img:2]

[img:4]

[img:5]

[img:6]

[img:7]

[img:8]

[img:9]

[img:10]

[img:11]

[img:12]

Systemy liniowe

Gdzie kupić?

Coda Audio Coda Audio www.codaaudio.com

Dystrybucja w Polsce:

TOMMEX

tel.: +48 (22) 853 58 02
adres:
ul. Arkadowa 29 02-776 Warszawa

Pro Audio

Żyj kolorowo - Klasyczny mikrofon RØDE NT1 w nowej odsłonie
Więcej wiadomości