Soundbrenner CORE - Rewolucyjny zegarek perkusyjny

Soundbrenner CORE - Rewolucyjny zegarek perkusyjny

26 października 2018, 12:00
autor: Paweł Ostrowski
Producent: Soundbrenner

Nie tak dawno prezentowaliśmy przełomowy w sposobie podawania klika Soundbrenner Pulse, testując jego praktyczną użyteczność. Nie minął nawet rok, a na horyzoncie już pojawia się urządzenie, które swoją funkcjonalnością bije na głowę poprzednika.

Premiera Soundbrenner CORE przewidywana jest na marzec 2019, a ewentualne niedociągnięcia, których można by się dopatrzeć w poprzednim modelu rekompensuje nam aż kilka nowych niezwykłych funkcjonalności. Dodatkowym wabikiem jest ekskluzywny design, komunikujący wyraźnie, że mamy do czynienia z produktem klasy premium.

 

[img:1]

 

Soundbrenner Core - czterofunkcyjne narzędzie muzyczne typu Smart

Inteligentne narzędzie muzyczne "4 w 1", udostępnia wszystkie najważniejsze funkcjonalności w atrakcyjnym wizualnie urządzeniu. Z pozoru jest po prostu estetycznie wykonanym zegarkiem z ekskluzywnym skórzanym paskiem, ale to co kryje w swym wnętrzu to najbardziej przydatne muzykom koncertującym funkcjonalności, takie jak: metronom, tuner gitarowy i decybelomierz.

Czy będzie spełniał oczekiwania wszystkich i dlaczego nie? Z pewnością znajdą się i tacy, którym zabraknie mp3 playera, łączności z internetem, nawigacji gps i innych zabawek. No ale właśnie - Soundbrenner Core to już nie zabawka, ale w pełni profesjonalne narzędzie pracy. W każdym razie tego właśnie możemy się spodziewać po zapowiedziach producenta.

 

[img:2]

 

Produkt jest na etapie wspierania finansowego poprzez KICKSTARTER, a już tej chwili producent zakłada powstanie kilku wersji urządzenia, w zależności od wybranego wariantu.

 

Ceny kształtować się będą na poziomie:

 
  • Soundbrenner Pulse (nadal będzie produkowany) - 99 Euro 
  • Soundbrenner Core 199 - Euro
  • Soundbrenner Core S Premium - 299 Euro

 

[img:3] 

 

Oficjalny dystrybutor urządzeń Soundbrenner, sklep ProDrum obiecuje, że produkt Soundbrenner CORE dostępny będzie na rynku polskim błyskawicznie od momentu pojawienia się na rynkach światowych. Strona, na której można wesprzeć projekt Soundbrenner CORE: https://www.kickstarter.com/projects/352439100/soundbrenner-core-the-4-in-1-smart-music-tool

Biorąc pod uwagę użyteczność funkcji, komfort pracy z urządzeniem będzie z pewnością nieoceniony - adresowany do szerokiego grona muzyków, którzy będą mogli zarówno nastroić sobie instrument, zadbać o higienę chroniącą przed nadmiernym hałasem, jak też w bardzo wygodny sposób edytować tempo, playlistę, czy niezbędne ustawienia metronomu. 

 

[img:4]

 

Obiecująco brzmi też spodziewana żywotność pracy urządzenia i jego trwałość, a czynniki te mają nieocenione znaczenie w intensywnej działalności muzyka (swoją drogą, dostępny obecnie na rynku Soundbrenner Pulse - wbrew delikatnej z pozoru konstrukcji - także okazuje się urządzeniem wytrzymałym i testowany we wszelkich możliwych warunkach pracy przez ponad pół roku nie wykazał jak dotąd żadnych śladów użytkowania).

Z niecierpliwością wyczekujemy mającej nadejść po kolejnej zimie wiosny!

 

Akcesoria Metronomy , tunery

Perkusja

WTS, czyli innowacyjny system strojenia bębnów
Więcej wiadomości