Tomasz Łosowski endorserem marki Zildjian

Tomasz Łosowski endorserem marki Zildjian

31 maja 2021, 09:00
Producent: Zildjian

Ostatni okres nie obfituje w dużą ilości newsów perkusyjnych. Jednak do sieci trafiła wiadomość dotycząca transferu Tomasza Łosowskiego, który po wielu latach współpracy zamienił markę pałek na Zildjian.

 

[img:1]

 

Firma Zildjian nie jest dla Łosowskiego czymś kompletnie obcym ponieważ jest artystą ich talerzy już dłuższy czas. Zmiana producenta pałek zbiegła się w czasie z 30 leciem pracy artystycznej, co skłoniło go do zrobienia pewnych zmian. Artysta nie ukrywa, że znacząca poprawa jakości produkowanych pałek była jednym z głównych powodów zmian stajni.

 

 

Bardzo możliwe, że w przyszłości będzie posiadał własną sygnaturę pałek również w firmie Zildjian, jednak na ten moment wybrał sygnaturę Antonio Sancheza.

 

[img:2]

 

Tomasz Łosowski to jeden z najbardziej znanych perkusistów w Polsce, kompozytor, wszechstronny muzyk sesyjny, edukator. Współpracował z wieloma artystami polskiej sceny popowej, rockowej i jazzowej. Nagrał przeszło 50 płyt (w tym swoje projekty autorskie). Od 1991 r. gra w KOMBI oraz współtworzy jazzowe projekty: Orange Trane, Quartado, Łosowski-Lemańczyk-Łukowski Acoustic Trio, Gdański Jazz Quartet. Jest wykładowcą, biorącym udział w warsztatach i pokazach perkusyjnych na terenie całego kraju. Współpracuje z magazynem „Perkusista". Autor pierwszej profesjonalnej szkoły na perkusję w Polsce wydanej przez pismo "Gitara i Bas + Bębny".  Został uhonorowany tytułem Najlepszego Perkusisty Roku 2004 w plebiscycie magazynu "Gitara i Bas + Bębny", oraz nagrodą „Eugeniusza” w plebiscycie magazynu „Perkusista” w kategorii Najlepszy Edukator w 2014 roku.

 

Metronomy , tunery Taborety Futerały, casey, pokrowce perkusyjne Naciągi Inne Pałki Pady ćwiczeniowe Akcesoria

Gdzie kupić?

Zildjian Zildjian zildjian.com

Dystrybucja w Polsce:

ADA MUSIC

adres:
ul. Kopernika 25a 43-502 Czechowice-Dziedzice

Sklepy muzyczne > Zildjian rozwiń listę sklepów

Perkusja

Wielki powrót serii Z Custom od marki Zildjian
Więcej wiadomości