Jazz Session #31 Extra | Wojtek Deręgowski Drum Clinic

Jazz Session #31 Extra | Wojtek Deręgowski Drum Clinic

28 listopada 2018, 09:00
autor: Paweł Ostrowski

Wojtka Deręgowskiego polskiemu środowisku perkusyjnemu przedstawiać nie trzeba. Ten niesamowicie błyskotliwy perkusista młodego pokolenia gromadzi całe tłumy, podziwiające jego kreatywność, muzykalność, sprawność techniczną i absolutnie nowatorskie podejście do grania. Niedawno gościł jako jedna z gwiazd Śląskiego Festiwalu Perkusyjnego, a już dziś poprowadzi warsztaty perkusyjne w jednym z warszawskich klubów. Zapraszamy do udziału.

Wojtek Deręgowski na temat swoich warsztatów:

 

Podczas warsztatów skupię się na budowaniu słownika muzycznego do wykorzystywania w groovach, przejściach oraz improwizacji. Przy okazji będę dawał również liczne wskazówki dotyczące feelingu, brzmienia, kreatywności oraz metody ćwiczenia. Z chęcią odpowiem na wszelkie pytania, które pojawią się w trakcie, jak i po warsztatach.

 

[img:1]

 

Czas i miejsce

 
  • 28 listopada 2018 19:00 - 21:00
  • BARdzo bardzo (ul. Nowogrodzka 11, 00-513 Warszawa)
  • BILETY: 20 PLN

 

Patronat medialny: Jazz Forum, JazzPRESS, Radio Kampus, Pro Drum, Sklep Muzyczny Pasja Quality Studio - recording and sound production.

 

[img:2]

 

Więcej o artyście

Wojciech Deręgowski - polski perkusista młodego pokolenia. Poza prywatnymi lekcjami uczył się w Berklee College of Music w Bostonie. Specjalizuje się w takich gatunkach jak: pop, hip hop i RnB. Obecnie mieszka w Warszawie i jest perkusistą Moniki Lewczuk, Marceliny, Rosalie oraz zespołu Sorry Boys. Pracuje aktywnie również jako muzyk sesyjny na scenie i w studio. Wojtek swoją aktywność muzyczną wykazuje również w social mediach regularnie wstawiając filmy i lekcje perkusyjne. Na swoich kanałach gromadzi ponad 140 tysięcy obserwatorów. Od niedawna prowadzi stronę internetową z lekcjami online gry na perkusji (www.wdrumlessons.com). Wojtek jest endorserem pałek VicFirth oraz talerzy Meinl. 

 

Organizacja & produkcja: Gniewomir Tomczyk / Music 

Tel.: 784-691-601, email: [email protected]

 

Akustyczne

Perkusja

Tegoroczna edycja Young Drum Hero już w październiku
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2021

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz