WEBINARIUM: 5 złotych zasad przy rejestracji dźwięku do filmu (video)

11 czerwca 2019, 09:03
więcej info: Polsound sp. z o.o Polsound sp. z o.o tel: +48 22 2041 100 www.polsound.pl

Rejestrując filmy amatorsko czy profesjonalnie zawsze musisz zadbać o jakość swojej produkcji. W dzisiejszych czasach już nie wystarczy zarejestrować przeciętnym aparatem ze słabym dźwiękiem i wrzucić na Youtube / Vimeo. Odbiorcy są coraz bardziej wymagający, a dostępna technologia pozwala uzyskać fantastyczne rezultaty.

Każdy kto ma nowoczesny telefon jest w stanie nagrać dziś profesjonalnie film. Oczywiście nie każdy może nazwać się od razu operatorem, gdyż potrzebna poza techniką jest wiedza, jednak dziś mamy dla Was dobre wiadomości.

W dniu 11 czerwca odbyło się webinarium, przygotowane przez specjalistów z firmy Polsound, poświęcone roli i znaczeniu dźwięku przy Waszych produkcjach video. Omówionych zostało 5 złotych zasad przy rejestracji dźwięku, które sprawią, że Wasze produkcję będą jeszcze lepsze.

Zobacz webinarium

 

 

Rejestracja mobilna

Gdzie kupić?

Dystrybucja w Polsce:

Sklepy muzyczne > Shure rozwiń listę sklepów

Studio

NAMM'20: Znamy zwycięzców 35. edycji TEC Awards
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2018

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz