PRZEGLĄD: Przydatne akcesoria perkusyjne na każdą kieszeń

PRZEGLĄD: Przydatne akcesoria perkusyjne na każdą kieszeń

6 sierpnia 2020, 11:00

Bez wielu akcesoriów perkusyjnych ciężko wyobrazić sobie życie, dlatego przygotowaliśmy dla was listę przydatnych akcesoriów perkusyjnych, które każdy powinien posiadać w swoim arsenale.

 [img:1]

 

1. Big Fat Snare Drum The Original 14

Tłumik Big Fat Snare Drum to szybki sposób na zmianę werbla w instrument rodem z lat 70'. Charakterystyczne ciepłe, stłumione brzmienie jest teraz możliwe do uzyskania w szybki sposób.

 

 

2. Evans DABK - Klucz

Klucz z sześciokątnym trzpieniem można zakładać do wiertarek z funkcją dokręcania śrub, lub elektrycznych śrubokrętów. Umożliwia on także stosowanie klucza dynamometrycznego do pomiaru siły naciągu na poszczególnych śrubach. Niezastąpione rzeczy przy zmianie naciągów w naszym instrumencie!

 

[img:2]

 

3. Gibraltar SC-SNA Swing Nut - Uchwyt talerza 8mm

Gibraltar SC-SNA Swing Nut to specjalne mocowanie umożliwiające bardzo szybkie i wygodne zakładanie oraz zdejmowanie talerza. Uchwyt może być również wykorzystany jako przedłużka do kolejnego talerza. SC-SNA Swing Nut jest przystosowany do gwintu o średnicy 8 mm.

 

 

4. Alpine Music Safe Pro - Zatyczki do uszu

Zatyczki do uszu Alpine Hearing Protection chronią słuch przed nadmiernym hałasem. System specjalnych filtrów gwarantuje zarówno czysty odbiór muzyki, jak i ochronę słuchu. Zatyczki zwiększą przyjemność słuchania muzyki na różnego rodzaju imprezach, sprawdzą się również bardzo dobrze podczas gry na zestawie perkusyjnym. Music Safe Pro sprawiają, że podczas gry słyszymy zestaw selektywnie i bez nadmiaru hałasu, dzięki czemu ćwiczenia i próby stają się zdecydowanie mniej męczące. W skład zestawu wchodzą 2 wymienne filtry medium i high protection oraz pudełko transportowe, które można przyczepić do kluczy.

 

[img:3]
Zestaw zawiera:
 
 • Zatyczki (w tym jedna gratis!)
 • 3 wymienne filtry
 • Travel Box
 • Linka łączeniowa

 

5. Meinl SB503 Drum Tech Multi Tool - Narzędzie wielofunkcyjne

Meinl SB503 Drum Tech Multi Tool - narzędzie wielofunkcyjne, które każdy perkusista powinien mieć przy sobie na trasie koncertowej. Dzięki niemu ogarniemy większość usterek, a w sytuacji kiedy trzeba coś wyregulować z pewnością znajdziemy odpowiednie narzędzie w bogatym arsenale Meinl Multi Tool SB503. Multi Tool Meinla jest na tyle kompaktowy, że nie zajmuje zbyt wiele miejsca, nawet zapięty w pęku kluczy.

 

W zestawie:

 • Klucze inbusowe - 2 mm / 2.5 mm / 3 mm / 4 mm / 5 mm
 • Klucz perkusyjny
 • Śrubokręt krzyżakowy
 • Śrubokręt płaski
 • Klucz nasadowy 7 mm
 • Otwieracz do butelek
 • Karabińczyk

 

[img:4]

 

6. Stagg MF1621 - Tłumik do werbla

Okrągły tłumik do werbla, montowany do obręczy. Posiada możliwość siły regulacji do naciągu.

 

[img:5]

 

7. Dixon PAKL-BDT-BX - Uchwyt na tablet / telefon

PAKL-BDT-BX to uchwyt na tablet firmy Hamilton połączony z solidnym i mocnym mocowaniem obręczy do bębna basowego od firmy Dixon. Mocuję się do obręczy bębna pozycjonując urządzenie (smartfon, tablet itp.) i zapewniając idealne oglądanie. Ten uchwyt pasuje do urządzeń o boku poziomym lub pionowym o wymiarach od 159 mm do 210 mm. Unikalna konstrukcja pozwala w razie potrzeby montować urządzenia po przekątnej.

 

[img:6]

 

8. Meinl MDH - Żelki tłumiące

W zestawie znajduje się 6 sztuk. Zadaniem żelków jest skracanie wybrzmienia bębnów.

 • Skracają wybrzmienie
 • Niwelują alikwoty
 • Samoprzylepne

 

[img:7]

 

Akcesoria Inne

Perkusja

Ash Soan i Gretsch prezentują nowy werbel
Więcej wiadomości
Copyright © INFOMUSIC 2021

Szanowny Czytelniku

Chcemy dostarczyć Ci najlepszych możliwych wrażeń płynących z użytkowania serwisu, dlatego potrzebujemy Twojej zgody na lepsze dopasowanie treści reklamowych do Twoich zainteresowań. Poufność danych jest dla INFOMUSIC.PL niezwykle ważna i chcemy, aby każdy nasz użytkownik wiedział, w jaki sposób je przetwarzamy. Dlatego sporządziliśmy Politykę prywatności opisującą sposób ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych. Pozostając na stronie akceptujesz jej postanowienia.

Przejdź do serwisu Nie teraz