Klucz perkusyjny i tłumik w jednym - Pearl Flip Mute Drum Key

Klucz perkusyjny i tłumik w jednym - Pearl Flip Mute Drum Key

14 lipca 2022, 08:00
Producent: Pearl

Tłumiki perkusyjne są istotnym elementem w życiu każdego perkusisty. Duża ilość rozwiązań na rynku powoduje, że do końca nie wiemy co najlepiej wybrać. Z pomocą przychodzi Pearl prezentując,dość innowacyjny produkt.

Pearl Flip Mute łączy w sobie klucz perkusyjny oraz tłumik. Jego budowa jest na tyle uniwersalna, że pozwala na umieszczenie go przy praktycznie każdym bębnie. Poziom tłumienia reguluje się za pomocą umieszczenia w specjalnej kieszonce monety lub innej rzeczy, która może się tam zmieścić. Sam pasek został wykonany ze skóry, dzięki czemu nie musimy się martwić o jego wytrzymałość i wygodę w użytkowaniu.

 

 

Produkt oczywiście może okazać się niewystarczający, kiedy będziemy potrzebowali naprawdę mocnego tłumienia. Sam pomysł jest jednak na tyle ciekawy, że z pewnością zostanie rozszerzony także przez innych producentów. Oczywiście im większa średnica bębna, tym efekt będzie mniej wyczuwalny. W naszej ocenie nie będzie zbyt dużego efektu w sytuacji zastosowania tłumika na bębnie 16 cali. Najbardziej sprawdzi się na werblu lub tomie 10 lub 12 cali. Początkowo cena tego rozwiązania może wydać się trochę wysoka. Kwota 25 dolarów może wydawać się spora za kawałek skóry połączony z kluczykiem. Kiedy jednak pochylimy się nad praktycznością kluczyka, to jest ona naprawdę spora :)

 

[img:2]

 

Pearl rozpoczął działalność w 1946 roku w małym przydomowym warsztacie w Tokio w Japonii. Od tych skromnych początków Pearl wyrosła na kultową markę i światowego lider, jakim jest dzisiaj. Od ponad siedmiu dekad nieprzerwanie dążą do perfekcji, a dziś są coraz bardziej zaangażowani w tworzenie doskonałych instrumentów muzycznych, zaprojektowanych tak, aby inspirować muzyków na wszystkich poziomach.

 

więcej: pearldrum.com
Inne Akcesoria

Perkusja

Powrót firmy DrumCraft na rynek perkusyjny
Więcej wiadomości