Lester Estelle w rodzinie Wincent Drumsticks

Lester Estelle w rodzinie Wincent Drumsticks

12 stycznia 2021, 10:00
Producent: Wincent

Szwedzki producent pałek perkusyjnych stawia coraz bardziej odważne kroki przy wyborze artystów do współpracy. Po niedawno ogłoszonej gwieździe instagrama - El Estepario Siberiano - przyszła pora na naprawdę duże nazwisko. Lester Estelle współpracujący z m.in Kelly Clarkson dołączył do rodziny Wincent Drumsticks.

 

[img:1]

 

Wybór akurat firmy Wincent przez Lestera nie jest do końca przypadkowy, ponieważ Estelle od 3 lat jest artystą Pearla, który jest oficjalnym dystrybutorem pałek Wincent w Stanach Zjednoczonych. Ta kwestia zdecydowanie pomogła w przyklepaniu kontraktu z producentem, który coraz śmielej radzi sobie na perkusyjnym ringu.

 

 

Model używany przez Lester'a to W-5B w powiększonej wersji specjalnie na jego potrzeby, a wybór akurat tego sprzętu spowodowany był wielokrotnymi testami. 

 

[img:2]

 

Lester Estelle urodził się w rodzinie nasyconej muzyką. Kilku członków jego rodziny posiada talenty muzyczne daleko wykraczające poza sferę tego, co uważalibyśmy za „niewiarygodne”. W wieku dwóch lat Lester odkrył „garnki i patelnie” i rozpoczął swoją karierę muzyczną trwającą do dziś. Jako nastolatek Lester i jego rodzice zdecydowali się uczyć go w domu, aby mógł podróżować i spędzić swoje młodzieńcze lata doświadczając tego, co ostatecznie stało się jego zawodem.

Dziś Lester jest jednym z najbardziej szanowanych perkusistów w branży. Występuje z m.in. Kelly Clarkson, Big & Rich i Pillar. Wystarczy spojrzeć na jego strony w mediach społecznościowych, aby zobaczyć jego artyzm w pracy dzięki klipom z występów na żywo i występów w studio.

 

Akcesoria Pałki

Perkusja

Wielki powrót serii Z Custom od marki Zildjian
Więcej wiadomości