Wyjątkowy prezent z okazji setnych urodzin Armanda Zildjian

Wyjątkowy prezent z okazji setnych urodzin Armanda Zildjian

8 lutego 2021, 11:00
Producent: Zildjian

W tym roku przypada setna rocznica urodzin Armand'a Zildjian - jednego z twórców znanej na całym świecie firmy produkującej talerze perkusyjnePostanowiono specjalnie uczcić ten moment i z tej okazji wypuszczono wyjątkową kolekcję talerzy w bardzo limitowanej liczbie. 

 [img:4]

 

Armand Zidljian słynną z bardzo dobrych relacji z muzykami, co nie tylko miało wpływ na postrzeganie marki, ale również na brzmienie produktów. Bliskie kontakty z takimi gwiazdami jak Gene Krupa czy Elvin Jones, to czynnik wpływający pozytywnie na kształtowanie brzmienia instrumentów. Dzięki takim działaniom Zildjian cieszy się niesłabnącą renomą na całym świecie aż po dziś dzień. Pierwsza edycja tej wyjątkowej kolekcji talerzy ma być swego rodzaju podziękowaniem dla swoich klientów za ich ciągłe wsparcie.

 

[img:2]

 

Specjalne talerze, które trafią do sprzedaży były przekazywane z pokolenia na pokolenie i stanowią idealną wizytówkę serii A z lat 40 i 50. Armand odziedziczył kolekcję po swoim ojcu Armandzie III i przechowywał w specjalnym skarbcu firmy Zildjian. Do sprzedaży trafi tylko 200 sztuk talerzy Ride o rozmiarze 20", ale na szczęście będzie szansa na zdobycie własnej sztuki ponieważ do Europy trafi 100 sztuk.

 

[img:3]

 

W każdym zestawie z edycji limitowanej klienci otrzymają: talerz 20-calowy Vintage A, pałki perkusyjne z limitowanej edycji sygnowanej przez Armanda Zildjiana, rękawice Zildjian, podpisany i numerowany certyfikat autentyczności, książkę Armanda Zildjiana z limitowanej edycji oraz road case w stylu vintage z limitowanej edycji. Ze względu na niezwykle ograniczoną ilość i jedyny w swoim rodzaju charakter tych talerzy, nie ma gwarancji na talerze Armand Collection zakupione w Stanach Zjednoczonych lub poza nimi. Z zaciekawieniem będziemy wypatrywać informacji dot. ilości sztuk przeznaczonych na nasz rynek.

 

 

więcej: zildjian.com
Akustyczne Talerze Akcesoria Pałki Inne Futerały, casey, pokrowce perkusyjne

Perkusja

Wielki powrót serii Z Custom od marki Zildjian
Więcej wiadomości