Clear-Com Arcadia Central Station - Skalowalna platforma IP nowej generacji

Clear-Com Arcadia Central Station - Skalowalna platforma IP nowej generacji

11 listopada 2021, 08:00
Producent: Clear-Com
Dystrybucja: Polsound sp. z o.o

Clear-Com Arcadia Central Station to skalowalna platforma IP nowej generacji, która integruje przewodowe i bezprzewodowe systemy Partyline, w tym pełną gamę produktów FreeSpeak. Oferuje połączenia 2-przewodowe i 4-przewodowe w urządzeniu w obudowie rackowej 1RU. Służy jako centralny element systemu, który zawiera punkty końcowe Clear-Com wraz z urządzeniami Dante i AES67 AoIP innych firm.

System oferuje integrację przewodowych i bezprzewodowych systemów Partyline. Urządzenie o wysokości 1RU zapewnia połączenia 2-przewodowe, 4-przewodowe, SFP i GPIO, umożliwiając zarówno interkom analogowy, jak i cyfrowy, w tym pełną gamę produktów FreeSpeak (E1/IP TCVR; beltpacki 1,9, 2,4 i 5 GHz). Możliwość integracji cyfrowej linii Partyline HelixNet będzie już wkrótce dostępna.

 

 

Dzięki wielu urządzeniom innych producentów działającym w sieci IP, stacja bazowa ARCADIA zapewnia ogromną elastyczność, umożliwiając komunikację z urządzeniami Dante za pośrednictwem 64 licencjonowanych portów.

Clear-Com Arcadia Central Station pozwala użytkownikowi na zwiększenie liczby portów do 96 – z licencjami portów dostępnych w grupach po 16. Nowe funkcjonalności, takie jak integracja z HelixNet, będą również dostępne za pośrednictwem systemu licencjonowania w najbliższym czasie.

 

[img:1]

 

System jest konfigurowany za pomocą przeprojektowanego oprogramowania Core Configuration Manager (CCM), umożliwiającego szybką konfigurację i monitorowanie. Intuicyjny interfejs użytkownika pozwala na konfigurowanie stacji centralnej, roli beltpacków, w tym zapisywania i przywracania nastaw, wysyłanie wiadomości tekstowych, dzwonienia do poszczególnych beltpack’ów lub ich grup oraz zdalnego wyłączania mikrofonu.

 

 

Systemy interkomowe Nagłośnienie instalacyjne

Gdzie kupić?

Clear-Com Clear-Com www.clearcom.com

Dystrybucja w Polsce:

TeamConnect Ceiling 2 - Mikrofon sufitowy od Sennheiser
Więcej wiadomości